Huawei Band 4 Sakura Pink

Veľmi žiadaný produkt Huawei Band 4 Sakura od výrobcu s dlhoročnou tradíciou HUAWEI môžete pohodlne kúpiť teraz v ponuke za najnižšiu cenu! Iba teraz za 28,21 EUR.
Huawei Band 4 Sakura
Značka: HUAWEI
28,21 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Fitness náramok Huawei Band 4 Sakura Pink:Dokonalá kombinácia štýlového dizajnu a inteligentných fitness funkciíZapracujte na svojom zdravšom ja s fitness náramkom Huawei Band 4 Sakura Pink, ktorý ponúka štýlový dizajn s pohodlným silikónovým remienkom. Farebný dotykový displej s elegantným 2,5D zakrivením poskytuje dokonalý vizuálny zážitok a prehľadné zobrazenie všetkých dôležitých informácií, ktoré fitness náramok Huawei Band 4 nameria.Kľúčové vlastnosti fitness náramku Huawei Band 4 Sakura PinkElegantný náramok s možnosťou individuálneho nastavenia0,96 farebný TFT displej s dotykovým ovládanímSenzor tepovej frekvencie a monitoring spánkuSleduje počet krokov, vzdialenosť, rýchlosť a spálené kalórieHuawei Band 4 je vodoodolný do 50 m (5 ATM)Stopky a časovačBezdrôtové rozhranie Bluetooth 4.2Príjem notifikácií zo smartfónu (iOS, Android)Batéria náramku Huawei Band 4 vydrží až 9 dníJednoduché nabíjanie pomocou USB konektoraLife Assistant na vašom zápästíInteligentný optický senzor HUAWEI TruSeen™ 3.5 umožní fitnes náramku presné monitorovanie srdcového tepu zo zápästia pomocou infračerveného svetla. Fitness náramok Huawei Band 4 takisto podporuje jednorazové meranie hladiny SpO2 na zistenie saturácie krvi kyslíkom, a to kedykoľvek potrebujete. Náramku nechýba ani inteligentná funkcia, ktorá vás upozorní vibrovaním, ak nameraná frekvencia prekročí stanovenú hraničnú hodnotu.Inteligentný náramok Huawei Band 4 ponúka prednastavené športové režimyElegantný červený fitness náramok bude počas 9 voliteľných režimov cvičenia sledovať a zaznamenávať vašu tepovú frekvenciu a upozorní vás, ak by ste sa dostali mimo optimálnu hladinu. Samozrejmosťou je aj záznam o počte krokov, vzdialenosti, rýchlosti alebo spálených kalóriách. Inteligentný náramok Huawei Band 4 disponuje vodoodolnosťou do 50 m, vďaka čomu je vhodný aj na plávanie a ďalšie vodné aktivity.Huawei Band 4 možno prispôsobiť štýlovými ciferníkmiV obchode Huawei Watch Face Store získate prístup k bohatej ponuke tematických ciferníkov, ktorými dokonale podporíte váš štýl a momentálnu náladu.Monitoring spánku TruSleep™ 2.0Okrem športových aktivít smart náramok Huawei Band 4 monitoruje aj váš spánok, ktorý dokáže rozdeliť do 4 základných fáz. Na základe schopnosti identifikácie 6 spánkových porúch vám môže fitness náramok poradiť, ako váš odpočinok skvalitniť.Smart bracelet Huawei Band 4 s praktickým USB dobíjaním Plug & ChargeSmart bracelet Huawei Band 4 sa nabíja jednoducho pomocou vstavaného USB konektora, ktorý je dostupný po rozpojení náramku. Na jedno nabitie vydrží fitness náramok v prevádzke 7 – 9 dní v závislosti od používaných funkcií.Huawei Band 4 prijíma mobilné notifikáciePo spárovaní náramku s mobilným telefónom cez bezdrôtové Bluetooth rozhranie môžete priamo na zápästí prijímať notifikácie o prichádzajúcich hovoroch, SMS správach, emailoch či upozornenie z kompatibilných aplikácií.

Akčný a v zľave tovar Huawei Band 4 Sakura Pink máte možnosť nakúpiť pohodlne u nás v obľúbenej rubrike na fitness! Získajte iné kusy z tejto sekcie z pohodlia domova! Obľúbený výrobca HUAWEI má na sklade skvelý sortiment za skutočne dobrú cenu! Urobte radosť sami sebe! Máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás taky ďalšie kvalitné produkty od značky HUAWEI. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.