HOOVER TELIOS TX60PET 011

Vreckový vysávač HOOVER TELIOS TX60PET 011:Vreckový vysávač Hoover TELIOS je skvelý pomocník na ľahké upratanie celej domácnostiVreckový vysávač... viac informácií »
HOOVER TELIOS TX60PET 011
Značka: Hoover
118,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vreckový vysávač HOOVER TELIOS TX60PET 011:Vreckový vysávač Hoover TELIOS je skvelý pomocník na ľahké upratanie celej domácnostiVreckový vysávač...

Vreckový vysávač HOOVER TELIOS TX60PET 011:Vreckový vysávač Hoover TELIOS je skvelý pomocník na ľahké upratanie celej domácnostiVreckový vysávač Hoover TELIOS TX60PET 011 zaujme predovšetkým moderným dizajnom v metalickej modro-zelenej farbe a poteší veľmi nízkou spotrebou energie. Vysávač Hoover TELIOS tiež vyniká nízkou hladinou hlučnosti, ktorá dosahuje hodnotu iba 62 dB. Všetok nasatý vzduch je účinne prefiltrovaný účinným filtrom EPA, ktorý je možné ľahko umyť pod tečúcou teplou vodou. Sací výkon vysávača Hoover je možné regulovať pomocou LED displeja.Kľúčové vlastnosti vreckového vysávača Hoover TELIOS TX60PET 011Trieda energetickej účinnosti A++Vreckový vysávač Hoover TELIOSO TX60PET 011 má umývateľný EPA filterVeľmi nízka hlučnosť 62 dBIndikátor plnosti vreckaKáblový vysávač Hoover je ideálny na koberce a tvrdé podlahyRegulácia výkonu LED displejomDisponuje veľkým vreckom s objemom 3,5 lErgonomická rukoväť pre ľahší úchopRotačná hubica MINI TURBO PET na zvieraciu srsťJednoduchá manipulácia s vysávačom Hoover TELIOS TX60PETKlasický vysávač Hoover TELIOS vyniká naozaj množstvom praktických funkcií, ktoré prispievajú k spokojnému používaniu. Kompaktné rozmery vysávača Hoover a nízka hmotnosť svedčia o jednoduchej manipulácii a prenášaní. Akčný rádius dosahuje až 10 metrov, takže nebudete musieť neustále meniť zásuvky. Vďaka teleskopickej rúrke vreckového vysávača TX60PET si behom okamihu nastavíte požadovanú dĺžku podľa vlastného uváženia. Ďalšou výhodou je možnosť nastaviť si sací výkon posuvným ovládačom, ktorý je umiestnený na tele vysávača.Káblový vysávač Hoover TELIOS TX60PET s bohatým príslušenstvomMedzi bohatým príslušenstvom vysávača Hoover nájdete hneď niekoľko nadstavcov, ako napríklad hubicu na tvrdé podlahy, parkety, koberce, štrbinovú hubicu, rotačnú hubicu na zvieraciu srsť, prachovú kefku a hubicu na nábytok. Všetky nečistoty, ktoré káblový vysávač OPTIMUM TELIOS vysaje, sa ukladajú do vrecka s veľkou kapacitou 3,5 l, o ktorého stave naplnenia budete upozornený indikátorom na LED displeji.


Veľmi žiadaný výrobok HOOVER TELIOS TX60PET 011 máte možnosť zohnať jednoducho tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike vysávače! Teraz môžete získať akčné produkty z tejto obľúbenej rubriky za výpredajovú cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac! Mrknite tiež na ďalší kvalitný tovar značky Hoover. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Populárny výrobca medzi zákazníkmi Hoover pre svojich zákazníkov dodáva špičkový tovar .

Tento žiadaný kus HOOVER TELIOS TX60PET 011 od skvelého a známeho výrobcu Hoover pohodlne nakúpite u nás skutočne lacno! Lacno za cenu 118,90 EUR.