Honeywell Evohome HR91

Termostatická hlavica Honeywell Evohome HR91:Zvýšte komfort svojho bývania pomocou termostatickej hlavica Honeywell Evohome HR91. Túto elektrickú... viac informácií »
Honeywell Evohome HR91
Značka: HONEYWELL
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Termostatická hlavica Honeywell Evohome HR91:Zvýšte komfort svojho bývania pomocou termostatickej hlavica Honeywell Evohome HR91. Túto elektrickú...

Termostatická hlavica Honeywell Evohome HR91:Zvýšte komfort svojho bývania pomocou termostatickej hlavica Honeywell Evohome HR91. Túto elektrickú termostatickú hlavicu v modernom ergonomickom vyhotovení ľahko zapojíte do vášho vykurovacieho systému. Termohlavica Honeywell Evohome HR91 zaistí tepelný komfort a výraznú úsporu energie pri vykurovaní. Hlavica na radiátory je jednoducho programovateľná a napájanie je zaistené 2 AA batériami. Termostatickú hlavicu Honeywell Evohome HR91 je možné ovládať vzdialene cez jednotku EvoHome a inteligentný telefón aj tablet. Tento produkt nie je funkčný bez riadiacej jednotky EvoHome aspolupracuje s ďalšími termohlavicami HR91 alebo HR92.Kľúčové vlastnosti termostatickej hlavice Honeywell Evohome HR91Bezdrôtové ovládanie termohlavice Honeywell Evohome HR91 pomocou smartfónu či tabletuFunkcia detekcie otvoreného okna a praktický kryt proti vandalomTermostatická hlavica Honeywell Evohome HR91 sa napája pomocou 2 AA batériíVysoká odolnosť a krytie s certifikáciou IP30Termohlavica Honeywell Evohome HR91 v minimalistickom dizajne pre pohodlné umiestnenieTermostatická hlavica Honeywell Evohome HR91 s bezdrôtovým ovládanímTermostatická hlavica Honeywell Evohome HR91 ponúka možnosť bezdrôtového ovládania, takže je jej použitie maximálne pohodlné. Na ovládanie je možné využiť mobilný telefón aj ďalšie inteligentné zariadenia. Súčasťou balenia sú 2 AA batérie, ktoré zaistia spoľahlivé napájanie. Vďaka minimalistickému spracovaniu a prepracovanému dizajnu je možné termohlavicu Honeywell Evohome HR91 pohodlne umiestniť kamkoľvek.

Obľúbený produkt Honeywell Evohome HR91 od spoločnosti s výborným menom HONEYWELL môžete získať bezpečne online za výpredajovú cenu. V súčasnosti za cenu 59,90 EUR.