Hlásič plynu CO a hlásič požiaru – Kidde 10SCO

Detektor plynu Hlásič plynu CO a hlásič požiaru - Kidde 10SCO:Desí vás predstava otravy smrteľne jedovatým oxidom uhoľnatým, alebo požiaru, kým... viac informácií »
Hlásič plynu CO a hlásič
Značka: Kidde
49 EUR
Overiť dostupnosť »
Detektor plynu Hlásič plynu CO a hlásič požiaru - Kidde 10SCO:Desí vás predstava otravy smrteľne jedovatým oxidom uhoľnatým, alebo požiaru, kým...

Detektor plynu Hlásič plynu CO a hlásič požiaru – Kidde 10SCO:Desí vás predstava otravy smrteľne jedovatým oxidom uhoľnatým, alebo požiaru, kým spíte? Urobte pre bezpečnosť vašej rodiny a majetku maximum aj vďaka autonómnemu hlásiču plynu a požiaru. Detektor KIDDE 10SCO je batériou napájané kombinované zariadenie na hlásenie požiaru, dymu a smrteľného nebezpečenstva v podobe oxidu uhoľnatého (CO) v jednom. Ponúka dvojitú ochranu pre maximálne bezpečie.Kľúčové vlastnosti detektora plynu CO a hlásiča požiaru KIDDE 10SCOKombinovaný hlásič požiaru a oxidu uhoľnatého KIDDEOptický detektor požiaru a dymu s hlasitosťou signalizácie 85 dBDetektor KIDDE 10SCO je možné montovať na stenu, alebo na stropElektrochemická technológia KIDDE na detekciu COO napájanie s stará 9 V alkalická batéria (je súčasťou balenia)Tlačidlo TEST na kontrolu správneho fungovania hlásiča a tlačidlo Hush na stíšenie prístroja v prípade falošného poplachuOptická signalizácia a zvukové varovanieSchválené podľa STN EN 52091 (CO) a STN EN 14604 (požiar)Praktické funkcie detektora CO a hlásiča požiaru KIDDE 10SCOVďaka 10-ročnej životnosti elektrochemického senzora druhej generácie a najmodernejšiemu fotoelektrickému senzoru poskytuje KIDDE 10SCO záruku 10 rokov a až o 80 % dlhšiu životnosť, ako je to v súčasnosti u mnohých iných detektorov. Určite oceníte aj multifunkčné tlačidlo, ktoré slúži na testovanie správnej funkcie prístroja, alebo na deaktiváciu hlásiča na dobu asi 10 minút v prípade potreby. Hlásič je možné montovať na stenu, či strop (skrutky sú súčasťou balenia).

Neodolateľný produkt Hlásič plynu CO a hlásič požiaru pochádzajúce od značky Kidde ľahko získate v aktuálnej ponuke za výpredajovú cenu. Práve teraz za cenu 49 EUR.