HELMER elektronický protištekajúci výcvikový obojok pre psov TC 31

Elektrický obojok HELMER elektronický protištekajúci výcvikový obojok pre psov TC 31:Výcvikový protištekací obojok pre psyS protištekajúcim obojkom... viac informácií »
HELMER elektronický protištekajúci výcvikový
Značka: Helmer
20,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Elektrický obojok HELMER elektronický protištekajúci výcvikový obojok pre psov TC 31:Výcvikový protištekací obojok pre psyS protištekajúcim obojkom...

Elektrický obojok HELMER elektronický protištekajúci výcvikový obojok pre psov TC 31:Výcvikový protištekací obojok pre psyS protištekajúcim obojkom Helmer TC 31 môžete bez obáv vyraziť so psom na prechádzku do parku, výlet alebo si užiť chvíľku pokoja v domácnosti. Obojok potláča nepríjemné a obťažujúce štekanie či vytie psov. Aktivuje sa vibráciami hlasiviek, takže jeho funkciu neovplyvňuje štekanie psov v okolí. Je teda vhodný aj do domácností s viacerými psami.Kľúčové vlastnosti protištekacieho obojka pre psy HELMER TC 31Vhodné pre všetky psie plemenáDĺžka obojka: 10 – 50 cmHmotnosť zvieraťa od 1 kg do 70 kg7 úrovní nastavenia intenzity impulzovVodoodolný dizajnAlkalická batéria 4LR44 s výdržou 1 mesiacRozmery: 65 × 38 × 30 mmUniverzálny protištekací obojok pre malé i veľké psyNa elektrickom výcvikovom obojku HELMER TC 31 možno pomocou nastaviť citlivosť reakcie na štekanie psa. Obojok automaticky kombinuje funkciu zvukovej signalizácie a elektrického výboja a je určený pre domácich miláčikov s hmotnosťou od 1 kg do 65 kg. Napájanie zabezpečuje alkalická batéria 4LR44 s výdržou 1 mesiac prevádzky (batéria je súčasťou balenia).Obojok HELMER TC 31 funguje ako efektívny výcvikový nástrojProtištekací obojok HELMER TC 31 je efektívny nástroj na výcvik psa, ktorý so 100 % úspešnosťou odstráni hlasný štekot a vytie neposlušných a ťažko zvládnuteľných psov. Zviera si rýchlo uvedomí súvislosť medzi štekaním a aktiváciou varovného impulzu obojka a po niekoľkonásobnom opakovaní sa postupne zlozvyk odnaučí.

Tento najpredávanejší tovar HELMER elektronický protištekajúci výcvikový obojok od skvelého výrobcu Helmer ide získať práve tu za výhodnú cenu! Výhodná ponuka za skvelú cenu 20,90 EUR.