HEINNER HCF-H297F+

Podarený produkt HEINNER HCF-H297F+ od spoločnosti HEINNER jednoducho nájdete aktuálne v našej ponuke vo výpredajové akciu! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 323,90 EUR.
HEINNER HCF-H297F+
Značka: HEINNER
323,90 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Truhlicová mraznička HEINNER HCF-H297F+:Truhlicová mraznička HEINNER sa začleňuje do voľne stojacich mrazničiek, preto ju v kuchyni budete môcť umiestniť takmer kamkoľvek. Mrazničky truhlicové ponúkajú plno priestoru na využitie, preto ľahko pojmú aj objemnejšie potraviny. Truhlicová mraznička HEINNER HCF-H297F+ patrí do energetickej triedy F. Ročná spotreba potom siaha na 289 kWh/annum. Spoľahnúť sa môžete na ručné ovládanie teploty. Ak by vás zaujímala aj farba, tá je pri mrazničke HEINNER biela. Rozhodujúce vlastnosti mraziaceho boxu HEINNER HCF-H297F+ Truhlicová mraznička je dostatočne priestranná aj pre väčšie potraviny Energetická trieda: F Ročná spotreba energie: 289 kWh/annum HEINNER HCF-H297F+ je vybavená funkciami: ručné ovládanie teploty Objem: 297 l Rozmery mrazničky HEINNER sú 84,7 × 111,4 × 63 cm Emisie hluku šíreného vzduchom: C

Veľa podarený produkt máte možnosť dostať taktiež tu na webe zaradený v kategórii kuchynské spotrebiče! Máme pre vás akčné výrobky z tejto populárnej kategórie vo výpredajovej akcii!