GUZZANTI GZ 28

Mini chladnička GUZZANTI GZ 28:Termochladnička Guzzanti GZ 28 bola vyvinutá špeciálne pre hotely, penzióny alebo kancelárie. Technológia chladenia je... viac informácií »
GUZZANTI GZ 28
Značka: Guzzanti
168,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Mini chladnička GUZZANTI GZ 28:Termochladnička Guzzanti GZ 28 bola vyvinutá špeciálne pre hotely, penzióny alebo kancelárie. Technológia chladenia je...

Mini chladnička GUZZANTI GZ 28:Termochladnička Guzzanti GZ 28 bola vyvinutá špeciálne pre hotely, penzióny alebo kancelárie. Technológia chladenia je bez použitia kompresora či ventilátora, s využitím hliníkových článkov.Táto fotografia je vypnutá z lightbox a nebude sa v ňom teda zobrazovať.Termochladničkachladiaci rozsah 5 – 10 °CTermochladnička s kapacitou 23 lTermochladnička Guzzanti GZ 28 bola špeciálne vyvinutá pre hotely, penzióny alebo kancelárie.Táto fotografia je vypnutá z lightbox a nebude sa v ňom teda zobrazovať.Technológia chladenia je bez použitia kompresora či ventilátora s využitím hliníkových článkov.Táto fotografia je vypnutá z lightbox a nebude sa v ňom teda zobrazovať.Minibar GUZZANTI GZ 28Bezhlučná chladnička pre hotely, kancelárie a penzióny.23 lkapacitaObjem (chladený priestor) chladničky je 23 litrov a vnútri nájdete plastovú poličku a dve plastové priehradky vo dverách. Smer otvárania dvierok je možné zameniť.Na chladenie je využitý termoelektrický chladiaci systém (Heat pipe technology). Nenájdete tu žiadny kompresor ani ventilátory, celý proces chladenia prebieha pomocou hliníkových článkov. Vďaka tomu je chladnička absolútne bezhlučná. Aj preto sa hodí do hotelových izieb, kde nebude rušiť vašich hostí.emisie hlukutriedy A5 – 10 °CteplotaPotraviny udržíte čerstvé a nápoje studené pri teplote 5 – 10 °C (pri okolitej teplote 25 °C).Táto fotografia je vypnutá z lightbox a nebude sa v ňom teda zobrazovať.TermostatBez kompresora, bez CFC, bez ventilátorovHladká zadná stenaMožnosť zámeny otvárania dvierok

Podarený tovar GUZZANTI GZ 28 je k dispozícii už dnes tu a teraz na našom webe v známej sekcii chladničky. Teraz získate výnimočné produkty z našej rubriky jednoducho online. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac! Máme však aj v ponuke viac vybraných výrobkov od značky Guzzanti. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Výnimočný a žiadaný tovar GUZZANTI GZ 28 od značky so zárukou kvality Guzzanti máte možnosť nájsť zde teraz za mimoriadne nízku cenu. Momentálne v akcii za 168,90 EUR.