GRILLMEISTER Pomôcky na grilovanie (obracačka na gril)

GRILLMEISTER Pomôcky na grilovanie (obracačka - Držadlo s protišmykovým mäkkým povrchom Obracačka na gril Hlava z nehrdzavejúcej ocele Grilovacie... viac informácií »
GRILLMEISTER Pomôcky na grilovanie
GRILLMEISTER Pomôcky na grilovanie (obracačka - Držadlo s protišmykovým mäkkým povrchom Obracačka na gril Hlava z nehrdzavejúcej ocele Grilovacie...

GRILLMEISTER Pomôcky na grilovanie (obracačka – Držadlo s protišmykovým mäkkým povrchom Obracačka na gril Hlava z nehrdzavejúcej ocele Grilovacie kliešte Hlava z nehrdzavejúcej ocele So zubami na bezpečné držanie Grilovacia vidlička + marinovací štetec Grilovacia vidlička s hlavou z nehrdzavejúcej ocele Silikónová hlava marinovacieho štetca s držadlom z nehrdzavejúcej ocele S praktickou závesnou šnúrkou Hlava silikónového štetca odolná teplotám do 250 °C 2-dielna súprava Rozmery Obracačka na gril: cca 41 x 90 cm (D x Š) Grilovacie kliešte: cca 42 x 4,8 cm (D x Š) Grilovacia vidlička + marinovací štetec: vidlička cca 41 x 2,8 cm; štetec cca 41 x 4,5 cm Hmotnosť Obracačka na gril: cca 180 g Grilovacie kliešte: cca 280 g Grilovacia vidlička + marinovací štetec: vidlička cca 120 g; štetec cca 140 g Upozornenie Výrobok nikdy neodkladajte na gril alebo do blízkosti ohniska. Držadlo nie je teplu odolné. Výrobok umývajte teplou vodou a jemným saponátom a dôkladne osušte. Výrobok nie je nerozbitný, po spadnutí môže dôjsť k ovplyvneniu funkčnosti. Poškodený výrobok už viac nepoužívajte. . Držadlo s protišmykovým mäkkým povrchomTento zľavnený tovar zoženiete v pohode tu na našom webe zaradený v sekcii grilovanie. Máme pre vás ešte podobné produkty v spomínanej kategórii za priaznivú cenu! Náš sortiment je ale široký, preskúmajte u nás tiež ďalšie kvalitné kúsky od značky GRILLMEISTER. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbená značka GRILLMEISTER predáva špičkové výrobky so zárukou dlhej životnosti. Nakupujte výhodný u nás.

Úplne unikátny tovar GRILLMEISTER Pomôcky na grilovanie od skvelého výrobcu GRILLMEISTER je možné nakúpiť práve dnes v akcii! Aktuálne za 5,99 EUR.