GRILLMEISTER Liatinová grilovacia panvica

GRILLMEISTER Liatinová grilovacia panvica - Na perfektné steaky, zeleninové panvice alebo pečené zemiaky Z liatiny s vysokou tepelnou vodivosťou Ihneď... viac informácií »
GRILLMEISTER Liatinová grilovacia panvica
Značka: GRILLMEISTER
17,99 EUR19,99 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
GRILLMEISTER Liatinová grilovacia panvica - Na perfektné steaky, zeleninové panvice alebo pečené zemiaky Z liatiny s vysokou tepelnou vodivosťou Ihneď...

GRILLMEISTER Liatinová grilovacia panvica – Na perfektné steaky, zeleninové panvice alebo pečené zemiaky Z liatiny s vysokou tepelnou vodivosťou Ihneď pripravená na používanie – bez potreby vypaľovania S praktickými rukoväťami Vhodná na plynové grily, grily na drevené uhlie, plynové sporáky, rúry na pečenie alebo nepriame použitie na ohni Vrátane pokynov na používanie a starostlivosť Rozmery cca 40,5 x 3 cm (Ø x V) (vrátane držadiel) Hmotnosť cca 3,1 kg . Na perfektné steaky, zeleninové panvice alebo pečené zemiaky Obľúbený a akčný tovar GRILLMEISTER Liatinová grilovacia panvica nájdete taktiež tu na našich stránkach v populárnej kateogrii grily a príslušenstvo. Nájdite si výnimočné produkty zo spomínanej rubriky za super cenu. Tento výrobca GRILLMEISTER môže ponúkať vynikajúci tovar.! Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú!

Kvalitný a obľúbený produkt GRILLMEISTER Liatinová grilovacia panvica od výrobcu s dobrým menom GRILLMEISTER ľahko získate aktuálne v našej ponuke za priaznivú cenu! Lacno za 17,99 EUR.