GRILLMEISTER Bambusová doska na krájanie (doska na krájanie so vzorom, veľká)

GRILLMEISTER Bambusová doska na krájanie (doska na - Z masívneho, olejom impregnovaného bambusu Kvalitný materiál šetriaci čepeľ, vysoká odolnosť... viac informácií »
GRILLMEISTER Bambusová doska na krájanie (doska na krájanie so
Značka: GRILLMEISTER
11,99 EUR
Overiť dostupnosť »
GRILLMEISTER Bambusová doska na krájanie (doska na - Z masívneho, olejom impregnovaného bambusu Kvalitný materiál šetriaci čepeľ, vysoká odolnosť...

GRILLMEISTER Bambusová doska na krájanie (doska na – Z masívneho, olejom impregnovaného bambusu Kvalitný materiál šetriaci čepeľ, vysoká odolnosť proti rezom Nevhodná do umývačky riadu Pred prvým použitím vyčistite Doska na krájanie, 2 kusy: s lakovanými držadlami Doska na krájanie so vzorom, veľká: obvodová záchytná drážka Rozmery Doska na krájanie, 2 kusy: cca 20,5 x 1,5 x 32 cm (Š x V x H) Doska na krájanie so vzorom, veľká: cca 30 x 1,9 x 45 cm (Š x V x H) Hmotnosť Doska na krájanie, 2 kusy: celkovo cca 1,42 kg Doska na krájanie so vzorom, veľká: cca 16,8 kg . Kvalitný materiál šetriaci čepeľ, vysoká odolnosť proti rezom
Tento dizajnový výrobok GRILLMEISTER Bambusová doska na krájanie (doska na krájanie so vzorom, veľká) môžete zaobstarať priamo tu u nás v známej kategórii podložky na krájanie. Teraz môžete kúpiť úplne nové produkty z tejto populárnej rubriky z pohodlia domova. Populárna značka medzi zákazníkmi GRILLMEISTER poskytuje pre svojich zákazníkov prvotriedny tovar.! A to ešte nie je všetko!

V zľave tento produkt GRILLMEISTER Bambusová doska na od výrobcu s dobrým menom GRILLMEISTER jednoducho nájdete na našich stránkach za výpredajovú cenu! Produkt nakúpite teraz u nás za 11,99 EUR.