Google Nest WiFi router

WiFi router Google Nest WiFi router:Silné pripojenie v každom smereDostaňte WiFi do každej miestnosti vo vašom dome. So systémom Google Nest WiFi to bude... viac informácií »
Google Nest WiFi router
Značka: Google
214,90 EUR
Overiť dostupnosť »
WiFi router Google Nest WiFi router:Silné pripojenie v každom smereDostaňte WiFi do každej miestnosti vo vašom dome. So systémom Google Nest WiFi to bude...

WiFi router Google Nest WiFi router:Silné pripojenie v každom smereDostaňte WiFi do každej miestnosti vo vašom dome. So systémom Google Nest WiFi to bude hračka a vy si tak budete môcť vychutnať rýchle a stabilné pripojenie. Výhodou tohto systému je, že ho môžete zapojiť do inteligentnej domácnosti a využívať hlasové ovládanie prostredníctvom Google Assistant (nutné zakúpiť prístupový bod). Router Google Nest zvládne obslúžiť až 100 zariadení bez akéhokoľvek zdržania, a to aj keď budete streamovať 4K video, alebo vykonávať náročné prenosy súborov.Čo je v balení?Súčasťou balenia je samostatný router Google Nest, ktorý pokryje približne 120 m2. Ak potrebujete zvýšiť pokrytie, nie je nič jednoduchšie ako zakúpiť ďalší prístupový bod.Kľúčové vlastnosti WiFi systému Google Nest WiFi – routerMožná integrácia do inteligentnej domácnostiMožnosť hlasového ovládania pomocou Google AssistantJednoduchá inštalácia pomocou mobilnej aplikácieModerné vyhotovenie – perfektne zapadne do akéhokoľvek interiéruSamostatný router pokryje 120 m2Automatické aktualizácie softvéruPokročilé možnosti ochrany súkromiaVždy aktuálny, optimalizovaný a maximálne zabezpečenýDôležitá je aj optimalizácia, Google Nest WiFi pre vašu sieť vyberie ten najvhodnejší kanál a najrýchlejšie pásmo. Už sa vám tak nemôže stať, že by dochádzalo k preťaženiu siete. Samozrejmosťou sú pravidelné aktualizácie softvéru a pokročilé zabezpečenie, ktoré vás ochránia pred nástrahami online sveta.Nastavenie Google Nest je hračkaVšetky nastavenia WiFi siete vykonáte pomocou mobilnej aplikácie Google Home (pre iOS a Android), ktorá okrem iného ponúka napríklad rodičovskú kontrolu, meranie rýchlosti pripojenia, režim hosťa a ďalšie funkcie.

Tento neodolateľný kus Google Nest WiFi router od renomovaného dodávateľa Google jednoducho zaobstaráte tu a teraz stále výhodne. Ceny od 214,90 EUR.