Germania Skrinka do kúpeľne GW-MAURESA (grafitová/biela)

Germania Skrinka do kúpeľne - Skrinka s 1 zásuvkou (max. nosnosť do 10 kg), 2 dvierkami a nastaviteľnými poličkami 3 nastaviteľné poličky na... viac informácií »
Germania Skrinka do kúpeľne GW-MAURESA
Značka: Germania
179 EUR369 EUR Zľava -51%
Overiť dostupnosť »
Germania Skrinka do kúpeľne - Skrinka s 1 zásuvkou (max. nosnosť do 10 kg), 2 dvierkami a nastaviteľnými poličkami 3 nastaviteľné poličky na...

Germania Skrinka do kúpeľne – Skrinka s 1 zásuvkou (max. nosnosť do 10 kg), 2 dvierkami a nastaviteľnými poličkami 3 nastaviteľné poličky na uschovanie uterákov a hygienických potrieb Vytvára útulnú atmosféru Tlmené pánty na tiché otváranie a zatváranie Melamínová povrchová úprava zabraňuje preniknutiu vlhkosti do vnútra materiálu Kvalitné hrany ABS odolné voči nárazom Vyrobená v Nemecku Materiál Predná časť: MDF Rukoväte: kov Hrany: ABS Rozmery cca 34 x 120 x 34 cm (Š x V x H) Hmotnosť cca 19,9 kg . Skrinka s 1 zásuvkou, 2 dvierkami a nastaviteľnými poličkami
Žiadaný produkt Germania Skrinka do kúpeľne GW-MAURESA ide získať ľahko na webe v sekcii kúpeľňa. Teraz kúpite parádne výrobky z tejto rubriky v akcii!

Tento kvalitný produkt Germania Skrinka do kúpeľne od obľúbenej značky so zárukou kvality Germania jednoducho nájdete práve dnes za super cenu! Ponuky od 179 EUR.