FÜRI Nôž kuchársky 20 cm

Kuchynský nôž FÜRI Nôž kuchársky 20 cm:Bezchybný kuchynský nôž sa stane hviezdou vašej kuchárskej výbavy. Kuchársky nôž od spoločnosti FÜRI... viac informácií »
FÜRI Nôž kuchársky 20
Značka: FÜRI
43,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kuchynský nôž FÜRI Nôž kuchársky 20 cm:Bezchybný kuchynský nôž sa stane hviezdou vašej kuchárskej výbavy. Kuchársky nôž od spoločnosti FÜRI...

Kuchynský nôž FÜRI Nôž kuchársky 20 cm:Bezchybný kuchynský nôž sa stane hviezdou vašej kuchárskej výbavy. Kuchársky nôž od spoločnosti FÜRI sa skvele hodí na spracovanie všetkých typov surovín, problém mu tak nerobí jemný syr ani tvrdá zelenina. Má bezchybne ostrú čepeľ zhotovenú z poctivej ocele. Veľkosť čepele je pekných 20 cm a to pri šírke 35 mm. Tvrdá oceľová rukoväť kuchynského noža je ideálne vyvážená a okrem toho ideálne sadne do vašej ruky. Základné prednosti kuchynského noža FÜRI Nôž kuchársky 20 cm Čepeľ z kvalitnej a pevnej ocele Kuchynský nôž FÜRI Nôž kuchársky 20 cm má dĺžku čepele 20 cm Rukoväť z odolnej ocele na ľahký úchop Typ: kuchársky nôž


Kvalitný produkt nájdete taktiež tu na webe v populárnej kateogrii veľké a malé spotrebiče! Teraz nájdete ešte ostatné produkty z našej sekcie za výborné peniaze.

Tento skvelý produkt FÜRI Nôž kuchársky 20 od spoločnosti s výborným menom FÜRI máte možnosť nakúpiť tu teraz práve trvalo výhodne! Teraz v akcii 43,90 EUR.