FIXED Smile Tiny Wallet so smart trackerom FIXED Smile, čierna

Peňaženka FIXED Smile Tiny Wallet so smart trackerom FIXED Smile, čierna:Fixed Smile Tiny je peňaženka s kompaktnými rozmermi, ktorú môžete bez... viac informácií »
FIXED Smile Tiny Wallet so smart trackerom FIXED
Značka: Fixed
38,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Peňaženka FIXED Smile Tiny Wallet so smart trackerom FIXED Smile, čierna:Fixed Smile Tiny je peňaženka s kompaktnými rozmermi, ktorú môžete bez...

Peňaženka FIXED Smile Tiny Wallet so smart trackerom FIXED Smile, čierna:Fixed Smile Tiny je peňaženka s kompaktnými rozmermi, ktorú môžete bez problémov vložiť do každého vrecka. Zabudnite na používanie veľkých a ťažkých peňaženiek, pretože peňaženka FIXED vám umožní vziať so sebou všetko potrebné, a zároveň ušetriť maximum miesta. Peňaženka FIXED Smile Tiny pojme kreditné karty aj bankovky vďaka dvom praktickým vreckám. Každá inteligentná peňaženka FIXED disponuje Bluetooth lokátorom Smile, takže ju budete mať vždy pod kontrolou. Ak hľadáte precízne spracovanú peňaženku a zároveň chcete ušetriť veľké množstvo priestoru, potom je pre vás kompaktná peňaženka FIXED Smile Tiny skvelou voľbou.Kľúčové vlastnosti peňaženky FIXED Smile TinyVyrobená v ProstějovePeňaženka FIXED Smile Tiny je vyrobená z hovädzej kožeRozmery peňaženky 8,7 x 5,8 cmBluetooth lokátor FIXED Smile pre dokonalú ochranuElastické vrecko na kreditné kartyVrecko na bankovkyVyhotovenie UnisexČierna farba peňaženky FIXED Smile TinyBezpečnostný Bluetooth lokátorPeňaženka FIXED Smile Tiny vyniká kvalitným vyhotovením a inteligentnými technológiami. Peňaženka je vybavená Bluetooth lokátorom FIXED Smile, vďaka ktorému môžete jednoducho monitorovať jej polohu. Na využitie lokátora ho stačí jednoducho spárovať prostredníctvom Bluetooth s vaším mobilným telefónom. Okrem monitorovania polohy je lokátor prostredníctvom pohybového senzora schopný aj ohlásiť neočakávaný pohyb peňaženky, alebo zabezpečiť jej prezvonenie.Špičková ručná výrobaInteligentná peňaženka FIXED Smile Tiny má elegantný a praktický dizajn, ktorý z nej robí ideálneho spoločníka na každú situáciu. Peňaženka bola ušitá v Prostějove a na jej výrobu bola použitá pravá hovädzia koža. Tá si vás okamžite získa svojimi vlastnosťami a postupom času získa nezameniteľnú patinu. Vďaka tomu vám peňaženka FIXED Smile Tiny vydrží po veľmi dlhú dobu.

Tento lacný produkt FIXED Smile Tiny Wallet so smart trackerom FIXED od kvalitnej spoločnosti Fixed môžete zohnať v súčasnosti za mimoriadne nízku cenu. Teraz v akcii 38,90 EUR.