ERNESTO Vrecká na hrianky (veľké, 4 kusy)

ERNESTO Vrecká na hrianky - Opakovane použiteľné Príprava prepečených sendvičov v hriankovači, mikrovlnnej rúre, rúre na pečenie a pod. – bez... viac informácií »
ERNESTO Vrecká na hrianky (veľké
Značka: ERNESTO
3,49 EUR3,99 EUR Zľava -12%
Overiť dostupnosť »
ERNESTO Vrecká na hrianky - Opakovane použiteľné Príprava prepečených sendvičov v hriankovači, mikrovlnnej rúre, rúre na pečenie a pod. – bez...

ERNESTO Vrecká na hrianky – Opakovane použiteľné Príprava prepečených sendvičov v hriankovači, mikrovlnnej rúre, rúre na pečenie a pod. – bez lepivých zvyškov syra Nepriľnavá vrstva na jednoduché čistenie – stačí len utrieť vlhkou handričkou Veľký otvor na vrchnej strane Dva malé otvory na pohodlné vyberanie Odolné voči teplotám do 250 °C Veľké: 4 kusy Malé: 6 kusov Rozmery Veľké: 17 x 19 cm Malé: 15 x 17 cm . Opakovane použiteľné
Veľmi obľúbený produkt ERNESTO Vrecká na hrianky (veľké, 4 kusy) máte možnosť získať ľahko tu a teraz na našich stránkach v sekcii kuchynské pomôcky. Mrknite na parádne výrobky z našej rubriky za najnižšiu cenu. Populárna značka medzi zákazníkmi ERNESTO vyrába veľmi kvalitné výrobky so zárukou! Možno hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac. Pozrite sa tiež na viac kvalitných produktov od dodávateľa ERNESTO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento unikátny produkt ERNESTO Vrecká na hrianky (veľké, 4 od výrobcu so zárukou kvality ERNESTO je možné ľahko získať na našich stránkach za priaznivú cenu! Výhodná ponuka za skvelú cenu 3,49 EUR.