ERNESTO Súprava kempingového príboru (modrá)

ERNESTO Súprava kempingového príboru - V praktickom boxe – perfektný na pribalenie do kempu alebo na turistiku Obsah: 1 vidlička, 1 nôž, 1 lyžica, 1... viac informácií »
ERNESTO Súprava kempingového príboru
Značka: ERNESTO
3,99 EUR4,99 EUR Zľava -20%
Overiť dostupnosť »
ERNESTO Súprava kempingového príboru - V praktickom boxe – perfektný na pribalenie do kempu alebo na turistiku Obsah: 1 vidlička, 1 nôž, 1 lyžica, 1...

ERNESTO Súprava kempingového príboru – V praktickom boxe – perfektný na pribalenie do kempu alebo na turistiku Obsah: 1 vidlička, 1 nôž, 1 lyžica, 1 box Príbor z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele Vhodný do umývačky riadu Pred prvým použitím a po každom ďalšom použití vyčistite Rozmery Box: 19 x 5 x 3 cm (D x Š x V) . Obsah: 1 vidlička, 1 nôž, 1 lyžica, 1 box
Tento žiadaný produkt ERNESTO Súprava kempingového príboru (modrá) nájdete tiež na našom webe v kategórii turistika a kempovanie! Vyhľadajte si ešte ďalšie produkty v spomínanej rubrike na pár kliknutí. Naša ponuka je široká, máme v ponuke tiež viac osvedčených výrobkov od výrobcu ERNESTO. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Úplne jedinečný tovar ERNESTO Súprava kempingového príboru od dodávateľa kvalitných produktov ERNESTO máte možnosť nakúpiť momentálne na webe za priaznivú cenu! Momentálne k dispozícii za 3,99 EUR.