ERNESTO Hrniec z hliníkovej liatiny, Ø 24 cm

ERNESTO Hrniec z hliníkovej liatiny, Ø 24 - Pre zdravé pečenie na malom množstve tuku Kvalitná keramická nepriľnavá vrstva ILAG®: odolná a s dlhou... viac informácií »
ERNESTO Hrniec z hliníkovej
Značka: ERNESTO
21,99 EUR
Overiť dostupnosť »
ERNESTO Hrniec z hliníkovej liatiny, Ø 24 - Pre zdravé pečenie na malom množstve tuku Kvalitná keramická nepriľnavá vrstva ILAG®: odolná a s dlhou...

ERNESTO Hrniec z hliníkovej liatiny, Ø 24 – Pre zdravé pečenie na malom množstve tuku Kvalitná keramická nepriľnavá vrstva ILAG®: odolná a s dlhou životnosťou odolnosť proti poškriabaniu a oderu Ohňovzdorný do 160 °C Nová generácia vrstvy so zlepšeným antiadhéznym účinkom Sklenený kryt s výpustom pary Energeticky úsporný vďaka rovnomernému a rýchlemu rozvodu tepla Praktická litrová stupnica na vnútornej strane Mäkké rukoväte a sklenená pokrievka s mäkkou hlavicou Vhodný pre všetky druhy sporákov – vrátane indukčných Vhodný do umývačky riadu Rozmery Ø cca 24 cm Cca 3,5 l Hrúbka dna: cca 6 mm . Kvalitná keramická nepriľnavá vrstva ILAG® Najpredávanejší produkt ERNESTO Hrniec z hliníkovej liatiny, Ø 24 ide nakúpiť už dnes u nás umiestnený v rubrike hrnce a panvice! Získajte obľúbené produkty v spomínanej kategórii za akčnú cenu. Náš sortiment je široký, máme však aj v ponuke ďalšie vybrané produkty značky ERNESTO. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľa podarený produkt ERNESTO Hrniec z hliníkovej liatiny, Ø 24 od známej značky ERNESTO ide získať teraz za výborné peniaze! Teraz môžete mať za 21,99 EUR.