ERNESTO Grilovacia panvica / Panvica z hliníkovej zliatiny s keramickou vrstvou (biela)

ERNESTO Grilovacia panvica / - Pre zdravé pečenie na malom množstve tuku: odolná a s dlhou životnosťou odolnosť proti poškriabaniu a oderu... viac informácií »
ERNESTO Grilovacia panvica / Panvica z hliníkovej zliatiny s
Značka: ERNESTO
15,99 EUR
Overiť dostupnosť »
ERNESTO Grilovacia panvica / - Pre zdravé pečenie na malom množstve tuku: odolná a s dlhou životnosťou odolnosť proti poškriabaniu a oderu...

ERNESTO Grilovacia panvica / – Pre zdravé pečenie na malom množstve tuku: odolná a s dlhou životnosťou odolnosť proti poškriabaniu a oderu Ohňovzdorná do 160 °C Energeticky úsporná vďaka rovnomernému a rýchlemu rozvodu tepla S mäkkou rukoväťou Vhodná pre všetky druhy sporákov – vrátane indukčných Hrúbka dna: cca 6 mm Vhodná do umývačky riadu Grilovacia panvica: s drážkovaným povrchom a bočnými výrezmi ILAG® Ultimate HL: inovatívny viacvrstvový systém najnovšej generácie – primer zosilnený keramikou a jedinečná polymérová matrica v krycej vrstve zaručujú lepšie a dokonalé antiadhézne vlastnosti Panvica z hliníkovej zliatiny s keramickou vrstvou: Kvalitná keramická nepriľnavá vrstva ILAG® Nová generácia vrstvy so zlepšeným antiadhéznym účinkom Rozmery Grilovacia panvica: cca 28 x 28 cm Panvica z hliníkovej zliatiny s keramickou vrstvou: Ø cca 28 cm . Energeticky úsporná vďaka rovnomernému a rýchlemu rozvodu teplaČasto vyhľadávaný tovar ERNESTO Grilovacia panvica / Panvica z hliníkovej zliatiny s keramickou vrstvou (biela) môžete zohnať aktuálne tu na webe v populárnej sekcii hrnce a panvice. Teraz si môžete kúpiť ešte ostatné kúsky zo spomínanej sekcie za výpredajovú cenu! Vedúci výrobca ERNESTO pre svojich zákazníkov ponúka prémiový sortiment ! To nie je všetko, nebojte, máme toho viac. Máme v ponuke tiež ďalšie kúsky od dodávateľa ERNESTO. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový produkt ERNESTO Grilovacia panvica / Panvica z hliníkovej od spoločnosti s úžasnou reputáciou ERNESTO pohodlne nakúpite momentálne na webe za extra cenu! Práve teraz za cenu 15,99 EUR.