ERNESTO Espresso kávovar na 9 šálok (hliník)

ERNESTO Espresso kávovar na - Na prípravu silnej, aromatickej espresso kávy Na 9 šálok Kryt a sito z ľahkého hliníka Silikónové tesnenie s dlhou... viac informácií »
ERNESTO Espresso kávovar na 9 šálok
Značka: ERNESTO
9,99 EUR
Overiť dostupnosť »
ERNESTO Espresso kávovar na - Na prípravu silnej, aromatickej espresso kávy Na 9 šálok Kryt a sito z ľahkého hliníka Silikónové tesnenie s dlhou...

ERNESTO Espresso kávovar na – Na prípravu silnej, aromatickej espresso kávy Na 9 šálok Kryt a sito z ľahkého hliníka Silikónové tesnenie s dlhou životnosťou Vhodný pre všetky druhy sporákov (okrem indukčných) Objem: cca 370 ml Materiál Kryt, sito: hliník Tesnenie: silikón Rukoväť: polypropylén Rozmery cca 19,8 x 20,6 x 11 cm (Š x V x H) Hmotnosť cca 478 g . Vhodný pre všetky druhy sporákov (okrem indukčných)
Tento skvelý produkt nájdete ešte tu u nás v obľúbenej sekcii poháre, hrnčeky a šálky. Teraz si môžete zaobstarať ešte iné produkty z našej rubriky za super ceny.

Unikátny a žiadaný tovar ERNESTO Espresso kávovar na od obľúbenej značky ERNESTO zaobstaráte v aktuálnej ponuke za super peniaze! Stojí teraz u nás 9,99 EUR.