ERNESTO Doska na krájanie s integrovanou miskou/s vyklápacími rohmi (žltá/koralová/červená, s vyklápacími rohmi)

ERNESTO Doska na krájanie s integrovanou - 3 podložky rôznych farieb Pohodlné umývanie vďaka možnosti umývania v umývačke riadu Z umelej hmoty Doska... viac informácií »
ERNESTO Doska na krájanie s integrovanou miskou/s vyklápacími rohmi  (žltá/koralová/červená
Značka: ERNESTO
6,99 EUR
Overiť dostupnosť »
ERNESTO Doska na krájanie s integrovanou - 3 podložky rôznych farieb Pohodlné umývanie vďaka možnosti umývania v umývačke riadu Z umelej hmoty Doska...

ERNESTO Doska na krájanie s integrovanou – 3 podložky rôznych farieb Pohodlné umývanie vďaka možnosti umývania v umývačke riadu Z umelej hmoty Doska na krájanie s integrovanou miskou Možné uloženie do seba pre úsporu miesta S integrovanou miskou na zber nakrájanej porcie Doska na krájanie s vyklápacími rohmi Možnosť praktického uloženia na seba Praktické držadlo – možné použiť aj na zavesenie S vyklápacími rohmi na pohodlné vysypanie nakrájanej porcie Materiál Plast Rozmery Doska na krájanie s integrovanou miskou: cca 35 x 18,8 x 1,9 cm Doska na krájanie s vyklápacími rohmi: cca 30 x 19 x 3 cm . 3 podložky rôznych fariebObľúbený a kvalitný produkt ERNESTO Doska na krájanie možno nakúpiť v pohode tu u nás v obľúbenej sekcii podložky na krájanie! Nájdite si úplne nové produkty z našej rubriky za skvelú cenu!

Akčný výrobok ERNESTO Doska na krájanie s integrovanou miskou/s vyklápacími rohmi (žltá/koralová/červená, s od obľúbeného výrobcu ERNESTO ľahko môžete zaobstarať aktuálne na našej webovej stránke za skvelú cenu! Výhodná ponuka za skvelú cenu 6,99 EUR.