ERNESTO Doska na krájanie chleba/Doska na syr/Servírovacia doska (servírovacia doska)

ERNESTO Doska na krájanie chleba/Doska na - Z masívneho akáciového dreva Vhodná tiež na štýlové servírovanie Praktické držadlo – s kovovým... viac informácií »
ERNESTO Doska na krájanie
Značka: ERNESTO
7,99 EUR
Overiť dostupnosť »
ERNESTO Doska na krájanie chleba/Doska na - Z masívneho akáciového dreva Vhodná tiež na štýlové servírovanie Praktické držadlo – s kovovým...

ERNESTO Doska na krájanie chleba/Doska na – Z masívneho akáciového dreva Vhodná tiež na štýlové servírovanie Praktické držadlo – s kovovým závesným očkom Odolné proti poškriabaniu a rezom Servírovacia doska: 2 kusy Rozmery Doska na chlieb: cca 52 x 22 cm Doska na syr: cca 40 x 30 cm Servírovacia doska: cca 32 x 22 cm . Z masívneho akáciového dreva
Úplne jedinečný kus ERNESTO Doska na krájanie chleba/Doska na syr/Servírovacia doska (servírovacia doska) máte možnosť kúpiť bezprostredne tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike podložky na krájanie! Pripravili sme pre vás zľavnené produkty z tejto známej sekcie za výpredajovú cenu!

Unikátny a obľúbený výrobok ERNESTO Doska na krájanie chleba/Doska na syr/Servírovacia s pečaťou kvality značky ERNESTO ľahko nájdete ešte dnes lacno. Produkt kúpite teraz u nás za 7,99 EUR.