ERNESTO Doplnky na stolovanie (koreničky)

ERNESTO Doplnky na stolovanie - Súprava na ocot a olej Presné dávkovanie na dochutenie šalátov alebo mäsových pokrmov Ideálna tiež na vymastenie... viac informácií »
ERNESTO Doplnky na stolovanie
Značka: ERNESTO
6,99 EUR
Overiť dostupnosť »
ERNESTO Doplnky na stolovanie - Súprava na ocot a olej Presné dávkovanie na dochutenie šalátov alebo mäsových pokrmov Ideálna tiež na vymastenie...

ERNESTO Doplnky na stolovanie – Súprava na ocot a olej Presné dávkovanie na dochutenie šalátov alebo mäsových pokrmov Ideálna tiež na vymastenie panvíc, plechov na pečenie alebo foriem na pečenie Presný striekací mechanizmus s ľahkým chodom Sklenená nádobka s odnímateľnou striekacou hlavou Objem: každá nádobka cca 90 ml Len na druhy oleja a octu bez byliniek alebo korenia 2-dielna súprava Súprava na dochucovanie Stojan z brúsenej nerezovej ocele a 4 sklenené nádobky 2x sklenená nádobka na ocot a olej 1x soľnička, 1x korenička Uzávery z nerezovej ocele Nádobka: každá objem cca 150 ml Soľnička a korenička: každá objem cca 33 ml 5-dielna súprava Dóza na parmezán Zaklápacie veko a stojan z brúsenej nerezovej ocele Použiteľná aj na cukor a pod. Vyberateľná sklenená nádoba Vrátane lyžičky z nerezovej ocele Čistý objem: cca 200 ml Rozmery Súprava na ocot a olej: cca 4 x 16,4 cm (Ø x V) (každá) Súprava na dochucovanie: nádobka na ocot a olej: cca 4,5 x 15,3 cm (Ø x V); soľnička a korenička: cca 3,2 x 8,5 cm (Ø x V) Dóza na parmezán: cca 10 x 10,5 x 13 cm (D x Š x V) . Presné dávkovanie na dochutenie šalátov alebo mäsových pokrmov
V zľave tovar ERNESTO Doplnky na stolovanie máte možnosť dostať práve na stránkach v obľúbenej rubrike kuchynské pomôcky. Zaobstarajte si ešte ďalšie kusy v spomínanej kategórii za super cenu. Obľúbená značka ERNESTO vás obohatí o špičkový tovar za super ceny! Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu!

Tento exkluzívny produkt ERNESTO Doplnky na stolovanie od nášho popredného výrobcu ERNESTO je možné kúpiť tu a teraz za skvelú cenu. Akčné ceny od 6,99 EUR.