EMOS LED stolná lampa KAREN, čierna

Stolová lampa EMOS LED stolná lampa KAREN, čierna:Praktická stolová lampa EMOS LED KARENRozmýšľali ste niekedy nad tým, či dávate dôraz na správne... viac informácií »
EMOS LED stolná lampa
Značka: Emos
42,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa EMOS LED stolná lampa KAREN, čierna:Praktická stolová lampa EMOS LED KARENRozmýšľali ste niekedy nad tým, či dávate dôraz na správne...

Stolová lampa EMOS LED stolná lampa KAREN, čierna:Praktická stolová lampa EMOS LED KARENRozmýšľali ste niekedy nad tým, či dávate dôraz na správne osvetlenie pracovného stola? Nevhodne zvolené svetlo môže spôsobovať vašu zlú koncentráciu a predčasnú únavu. Stolová lampa EMOS LED KAREN nielen skvele vyzerá, ale rozhodne vám pomôže sa vyvarovať týmto nezdravým faktorom, pôsobiacim na vaše zdravie. S lampičkou EMOS LED KAREN si môžete dokonca vybrať obľúbenú farbu svetla alebo využiť funkcie stmievania. Neopísateľnou výhodou LED lampy je možnosť bezdrôtového dobíjania mobilného telefónu. Kľúčové vlastnosti stolnej lampy EMOS LED KARENPraktická stolná lampa EMOS LED KAREN v modernom čiernom dizajneVysoký svetelný tok s možnosťou nastavenia intenzityKonštrukcia z hliníkaPodsvietené tlačidlá na dotykové ovládanieStolová lampička EMOS s teplotou chromatickosti od 3 000 do 6 000 KDlhý krk a 3 kĺby na pohodlné nasmerovanie svetlaMožnosť bezdrôtového nabíjania mobilného telefónuNapájací kábel s dĺžkou 130 cmOsvetlenie podľa vašich potriebNie ste si istí, aké osvetlenie bude pre vás najvhodnejšie? U LED lampy EMOS KAREN môžete svetlá ľubovoľne striedať, kým na to neprídete, ale pre začiatok vám prezradíme, že teplé biele svetlo je vhodné na relaxáciu, neutrálne biele svetlo na čítanie a studené biele svetlo je ideálne pri práci. Stolová lampička EMOS LED KAREN vás zaručene nesklame a rýchlo si zvyknete na možnosť upravovať jej intenzitu, ktorú meníte jednoducho na dotykovom paneli.Stolná lampa EMOS LED KAREN s funkciou bezdrôtového nabíjaniaStolná lampa EMOS LED KAREN vám pomôže vyriešiť aj nedostatok zásuviek na dobíjanie vášho mobilného telefónu. Disponuje totiž funkciou bezdrôtového nabíjania, ktorú určite využijete ako na pracovnej ploche, tak aj napríklad pri posteli na nočnom stolíku.Jednoduché nastavenie lampičky EMOS LED KARENNastavte si nielen intenzitu osvetlenia, ale aj jednoducho nasmerujte lampičku EMOS LED KAREN potrebným smerom. Dlhý krk a 3 kĺby vám dovolia ako horizontálne, tak aj vertikálne nasmerovanie svetla. Úctyhodná dĺžka napájacieho kábla 130 cm dovolí lampičku ľubovoľne posúvať po stole sem a tam.


Kvalitný a žiadaný produkt EMOS LED stolná lampa KAREN, čierna je dostupný teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii stolové! Teraz si môžete vybrať akčné produkty zo spomínanej rubriky za skvelú cenu. Tento výrobca Emos dodáva prvotriedne výrobky . Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte, máme toho viac. Pozrite sa tiež na viac skvelého tovaru od výrobcu Emos. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento zľavnený kus EMOS LED stolná lampa KAREN, od nášho výrobcu Emos je možné zakúpiť u nás právě za výpredajovú cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 42,90 EUR.