Detektor úniku oxidu uhoľnatého Kidde 5DCO

Detektor plynu Detektor úniku oxidu uhoľnatého Kidde 5DCO:Dbajte na bezpečnosť u vás doma, alebo na pracovisku a kúpte si nový detektor oxidu... viac informácií »
Detektor úniku oxidu uhoľnatého
Značka: Kidde
34,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Detektor plynu Detektor úniku oxidu uhoľnatého Kidde 5DCO:Dbajte na bezpečnosť u vás doma, alebo na pracovisku a kúpte si nový detektor oxidu...

Detektor plynu Detektor úniku oxidu uhoľnatého Kidde 5DCO:Dbajte na bezpečnosť u vás doma, alebo na pracovisku a kúpte si nový detektor oxidu uhoľnatého Kidde 5DCO. Ide o inovovaný detektor plynu, ktorý má teraz kompaktné rozmery a využíva senzory novej generácie (na báze elektrochemickej technológie). Kidde 5DCO poháňajú tri AA batérie (sú súčasťou balenia), takže prístroj nie je závislý na elektrine zo siete a práve preto jeho činnosť neovplyvní ani výpadok prúdu. Detektor plynu kontroluje prostredie každých 15 sekúnd a namerané hodnoty (v rozmedzí 0 až 999 PPM) zobrazí na LCD displeji. Pokiaľ bude maximálna hodnota CO vyššia, Kidde 5DCO spustí svetelnú signalizáciu a zvukovú výstrahu.Kľúčové vlastnosti detektora oxidu uhoľnatého Kidde 5DCODetektor Kidde 5DCO disponuje senzormi novej generácie (elektrochemická technológia)Napájanie prebieha prostredníctvom 3× AA batérií (súčasť balenia)LCD displej prehľadne zobrazí aktuálne nameranú hodnotu CO, alebo poslednú najvyššiu nameranú hodnotu v pamäti detektora KiddeŽivotnosť detektora je až o 40 % dlhšia oproti starším modelomNa prítomnosť väčšej koncentrácie oxidu uhoľnatého vás upozorní hlasný zvukový signál (85 dB)Upozornení budete takisto aj vizuálne pomocou dvojice LED diódKompaktné rozmery umožnia jednoduché umiestnenie detektora Kidde 5DCO kamkoľvek to bude potrebnéFunkcia Test/Reset slúži na otestovanie správneho fungovania detektora Kidde 5DCODetektor neustále monitoruje úroveň koncentráciu oxidu uhoľnatého (každých 15 sekúnd)Signalizátor konca životnosti po siedmich rokoch prevádzkySchválenie: STN-EN50291: 2010 Elegantný a účinný detektor Kidde 5DCODetektor Kidde disponuje zlepšenými senzormi so sedemročnou životnosťou. Vďaka tomu vám tento detektor poskytne až o 40 % dlhšie ochranu, ako je to u bežne dostupných detektorov. Kidde 5DCO môžete inštalovať na stenu, ale bez obáv je ho možno položiť aj na akýkoľvek povrch. Detektor plynu má totiž kompaktné rozmery a elegantné dizajnové vyhotovenie v bielej farbe. Kidde 5DCO má tlačidlo Test/Reset, ktoré slúži na otestovanie správneho fungovania.

Veľmi žiadaný produkt máte možnosť dostať tiež na našom webe v obľúbenej rubrike detektory! Získajte ostatné produkty v spomínanej kategórii za najnižšiu cenu.

Nový produkt Detektor úniku oxidu uhoľnatého Kidde od značky so zárukou kvality Kidde ľahko získate momentálne na našich stránkach za neuveriteľne výhodnú cenu. Vo skvelej akcii za 34,90 EUR.