DAITSU ADD 20 XA

Odvlhčovač vzduchu DAITSU ADD 20 XA:Odvlhčovač vzduchu DAITSU ADD 20 XA sa bez problémov vysporiada s vysokou vlhkosťou v dome aj byte veľmi často... viac informácií »
DAITSU ADD 20 XA
Značka: Daitsu
272,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Odvlhčovač vzduchu DAITSU ADD 20 XA:Odvlhčovač vzduchu DAITSU ADD 20 XA sa bez problémov vysporiada s vysokou vlhkosťou v dome aj byte veľmi často...

Odvlhčovač vzduchu DAITSU ADD 20 XA:Odvlhčovač vzduchu DAITSU ADD 20 XA sa bez problémov vysporiada s vysokou vlhkosťou v dome aj byte veľmi často vyvolávajúcou vlhnutie múrov a tvorbu nebezpečných plesní, čo zhoršuje vaše zdravie aj zdravotný stav vašich detí. Tento prenosný model odvlhčovača DAITSU je vhodný pre miestnosti s veľkosťou plochy do 24 m2. Súčasne o vynikajúcom výkone svedčí schopnosť odvlhčovania 20 l/deň. S kondenzačnou nádobkou s objemom 3,7 l si vystačíte pri občasnom využívaní bez potreby vášho zásahu. Prednosťou je nehlučná prevádzka s intenzitou 42 dB, čo znamená, že ho bez problémov môžete spustiť, aj keď budete doma. Rozhodujúce parametre odvlhčovača vzduchu DAITSU ADD 20 XA Kapacita odvlhčovania 20 l/deň Zaručený účinok do veľkosti miestnosti 24 m2 Objem nádoby na kondenzát 3,7 l Funkcie odvlhčovača vzduchu DAITSU: regulácia výkonu, časovač, displej, automatické vypnutie, indikácia plného zásobníka, auto-defrost a automatický reštart Užitočné prednosti odvlhčovača vzduchu DAITSU ADD 20 XA DAITSU ADD 20 XA disponuje aj automatickým časovačom, kde si na základe toho, ako sa vám to hodí nastavíte, kedy sa prístroj spustí. Výkon tiež môžete znížiť aj zdvihnúť na maximum, a tým riadiť hlučnosť a zároveň náklady na energie. Pri maximálnom zaplnení nádobky sa tento typ bez vášho pričinenia sám zastaví. Ďalšou dôležitou výhodou je prehľadný a čitateľný integrovaný displej na zvolenie jednotlivých dostupných programov. Funkcia automatického reštartu dokáže po výpadku všetko zapnúť, tak ako bolo.

Zľavnený kus možno nakúpiť už dnes tu na stránkach zaradený v rubrike odvlhčovače vzduchu. Vyhľadajte si ešte iné výrobky v spomínanej kategórii z pohodlia domova.

Tento dizajnový kus DAITSU ADD 20 XA od spoločnosti s úžasnou reputáciou Daitsu zaobstaráte práve teraz na našej webovej stránke za rozumné peniaze! Aktuálne za 272,90 EUR.