CyberPi Go Kit

Programovateľná stavebnica CyberPi Go Kit:Pre programátorských domácich majstrov tu máme pripravenú stavebnicu CyberPi Go Kit. Je to IoT mikropočítač... viac informácií »
CyberPi Go Kit
Značka: Makeblock
72,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Programovateľná stavebnica CyberPi Go Kit:Pre programátorských domácich majstrov tu máme pripravenú stavebnicu CyberPi Go Kit. Je to IoT mikropočítač...

Programovateľná stavebnica CyberPi Go Kit:Pre programátorských domácich majstrov tu máme pripravenú stavebnicu CyberPi Go Kit. Je to IoT mikropočítač na výučbu programovania. Pripravené je aj využitie umelej inteligencie. K počítaču môžete pripojiť farebný displej, joystick alebo napríklad mikrofón s reproduktorom. Záleží na vašom projekte. Po pripojení CyberPi Go Kit k počítaču môžete začať programovať v grafickom prostredí Mblock. Pre zdatnejších programátorov je pripravený programovací jazyk Python. CyberPi Go Kit je možné napájať cez USB-C kábel, z počítača alebo napríklad z Pocket Shieldu, ku ktorému je možné pripojiť DC motory, servá aj ďalšie spínače.Kľúčové vlastnosti programovateľnej stavebnice CyberPi Go KitStavebnica CyberPi Go Kit je vybavená 1,44 farebným displejomOceníte zabudovaný mikrofón na rozpoznávanie reči a tiež reproduktorBezdrôtovú komunikáciu zaisťuje Bluetooth a Wi-FiProgramovať je možné v grafickom editore aj programovacom jazyku PythonCyberPi Go Kit funguje na operačnom systéme CyberOSK počítaču ho pripojíte pomocou USB-C káblaPripravený je snímač osvetlenia, gyroskop aj akcelerometer na rozpoznávanie gestPoteší vás farebný LED pásik a 5 LEDStavebnica CyberPi Go Kit poskytuje mnoho možnostíSo stavebnicou CyberPi Go Kit pripravíte mnoho rôznych projektov. Je možné ju naprogramovať ako gamepad alebo pretvoriť na konzolu s jednoduchou hrou, ktorú si zahráte na 1,44 farebnom displeji. K dispozícii vám bude 28 jednoduchých príkladov na inšpiráciu. CyberPi Go Kit je kompatibilný s Ardulino. Dokáže rozpoznávať reč pomocou zabudovaného mikrofónu a naopak reč a zvuky reprodukovať. O bezdrôtovú komunikáciu sa stará technológia Bluetooth alebo bezdrôtové pripojenie cez Wi-Fi.Programátorské možnosti pre začiatočníkov aj pokročilýchStavebnica CyberPi Go Kit vás prevedie grafickým editorom, kde sa začiatočníci naučia základy programovania. Pokročilejší jedinci ocenia programovací jazyk Python, ktorý tu bude fungovať na operačnom systéme CyberOS. Stavebnicu CyberPi Go Kit je možné prepojiť s počítačom pomocou rozhrania USB-C, ktoré slúžia aj na napájanie. Teraz začnite programovať počítač CyberPi Go Kit s využitím snímača osvetlenia, gyroskopom aj akcelerometrom na rozpoznávanie gest. V balení objavíte aj farebný LED pásik s 5 LED diódami.

Obľúbený výrobok CyberPi Go Kit od našej známej značky Makeblock máte možnosť nakúpiť tady teraz za primerané peniaze! Ponuky už od 72,90 EUR.