Cosori CS158-AF-RXB PREMIUM SMART 5.5 Litre

Fritéza Cosori CS158-AF-RXB PREMIUM SMART 5.5 Litre:Vyprážanie bez oleja, to sú teplovzdušné fritézy. Cosori CS158-AF-RXB PREMIUM SMART 5.5 Litre bude... viac informácií »
Cosori CS158-AF-RXB PREMIUM SMART 5.5
Značka: Cosori
168,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Fritéza Cosori CS158-AF-RXB PREMIUM SMART 5.5 Litre:Vyprážanie bez oleja, to sú teplovzdušné fritézy. Cosori CS158-AF-RXB PREMIUM SMART 5.5 Litre bude...

Fritéza Cosori CS158-AF-RXB PREMIUM SMART 5.5 Litre:Vyprážanie bez oleja, to sú teplovzdušné fritézy. Cosori CS158-AF-RXB PREMIUM SMART 5.5 Litre bude perfektným doplnkom vašich kuchyských spotrebičov. Táto fritéza je opatrená nádobou, ktorú môžete naplniť až 5,5 l potravín. Teplotu prípravy pokrmov vo fritéze Cosori CS158-AF-RXB PREMIUM SMART 5.5 Litre jednoducho upravíte od 75 °C až do 205 °C, teplotu teda môžete nastaviť podľa potravín. Nebudete ju musieť umývať ručne, pretože sa dá vložiť do umývačky. Tento model od spoločnosti Cosori má displej na prehľad o teplotách a čase. Časovač vás bude informovať o dosiahnutí času potrebného na smaženie. Ovládanie tejto fritézy je digitálne. Celkovo máte k dispozícii 11 fritovacích programov. Významné vlastnosti teplovzdušnej fritézy Cosori CS158-AF-RXB PREMIUM SMART 5.5 Litre Teplotu fritovania môžete prispôsobiť až do 205 °C Farba a minimalistický dizajn fritézy sa hodia do modernej aj klasicky ladenej kuchyne Príkon tohto modelu od spoločnosti Cosori dosahuje 1700 W Teplovzdušná alternatíva nezdravého vyprážania Do fritézy sa zmestia potraviny s objemom 5,5 l Počet fritovacích programov: 11 Je možné jej jednotlivé časti umyť v umývačke Vnútorná nádoba sa dá vybrať Ovládanie je digitálne Farba fritézy: čierna Zdravšia forma vyprážania vo fritéze Cosori CS158-AF-RXB PREMIUM SMART 5.5 Litre Obrovskou výhodou tejto fritézy je technológia smaženia horúcim vzduchom, s ktorou možno pripravovať smažené suroviny zdravšie než s klasickým typom, a to iba na pár mililitroch tuku.

Tento lacný produkt Cosori CS158-AF-RXB PREMIUM SMART 5.5 Litre máte možnosť zaobstarať práve teraz na našom webe v populárnej rubrike elektrické. Teraz si môžete vybrať kvalitné produkty v spomínanej rubrike za outletovú cenu. Vedúca značka Cosori dodáva špičkový tovar. za extra ceny. Nebojte, v ponuke toho máme viac, preskúmajte u nás ďalšie produkty od výrobcu Cosori. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Dizajnový kus Cosori CS158-AF-RXB PREMIUM SMART 5.5 od skvelej značky Cosori jednoducho zoženiete v súčasnosti za parádnu cenu! V súčasnosti za 168,90 EUR.