Continenta doska na krájanie veľká, akácia, 54 × 29 × 2 cm

Doska na krájanie Continenta doska na krájanie veľká, akácia, 54 × 29 × 2 cm:Dosku na krájanie alebo lopár využijete nielen v kuchyni. S doskou... viac informácií »
Continenta doska na krájanie veľká
Značka: Continenta
86,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Doska na krájanie Continenta doska na krájanie veľká, akácia, 54 × 29 × 2 cm:Dosku na krájanie alebo lopár využijete nielen v kuchyni. S doskou...

Doska na krájanie Continenta doska na krájanie veľká, akácia, 54 × 29 × 2 cm:Dosku na krájanie alebo lopár využijete nielen v kuchyni. S doskou Continenta doska na krájanie veľká, akácia, 54 × 29 × 2 cm si bez problému pripravíte suroviny na varenie či pre studenú kuchyňu. Lopár je zhotovený z dreva a kuchyňu obohatí o prírodný vzhľad. O ostrie noža sa nemusíte báť, materiál je pevný, ale dostatočne poddajný. Protišmykové nožičky, ktoré doska má, zabezpečia, aby sa pri používaní doska neposunula. Rozmery dosky na krájanie CONTINENTA zodpovedajú hodnotám 54 × 29 × 2 cm. Dôležité funkcie lopára Continenta doska na krájanie veľká, akácia, 54 × 29 × 2 cm Hnedá doska na krájanie CONTINENTA na spracovanie potravín Pevná doska z dreva na bezproblémovú prípravu surovín Stabilitu zaručuje prítomnosť protišmykových nožičiek Rozmery krájacej dosky: 54 cm × 29 cm × 2 cm


Neodolateľný kus Continenta doska na krájanie veľká, akácia, je na získanie teraz tu na našom webe v známej sekcii kuchynské dosky! Pozrite sa na ešte iné produkty z tejto populárnej rubriky za rozumné peniaze! Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte, máme toho viac. Máme v ponuke viac tovaru od značky Continenta. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov popupárna značka Continenta dlhodobo dodáva skvelý tovar.! Však to vidíte sami.

Výnimočný produkt Continenta doska na krájanie veľká, akácia, 54 od renomovaného dodávateľa Continenta k dostaniu tu teraz práve za úžasnú cenu! Výhodne za super cenu 86,90 EUR.