CONTACTO Nôž na šunku 30 cm

Kuchynský nôž CONTACTO Nôž na šunku 30 cm:Prvotriedny kuchynský nôž bude praktickou súčasťou vášho kuchynského kúta. Porciovací nôž značky... viac informácií »
CONTACTO Nôž na šunku
Značka: Contacto
21,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kuchynský nôž CONTACTO Nôž na šunku 30 cm:Prvotriedny kuchynský nôž bude praktickou súčasťou vášho kuchynského kúta. Porciovací nôž značky...

Kuchynský nôž CONTACTO Nôž na šunku 30 cm:Prvotriedny kuchynský nôž bude praktickou súčasťou vášho kuchynského kúta. Porciovací nôž značky Contacto sa skvele hodí na porcovanie, pre ktorých je tento nôž navrhnutý. Má dokonale ostrú čepeľ vytvorenú z pevnej ocele. Dĺžka tejto čepele je celých 30 cm. Ľahká rukoväť kuchynského noža z odolného plastu je solídne vyvážená a mimo toho pekne sadne do dlane. Zásadné parametre kuchynského noža CONTACTO Nôž na šunku 30 cm Veľmi kvalitná a rezistentná čepeľ z ocele Kuchynský nôž CONTACTO Nôž na šunku 30 cm má dĺžku čepele 30 cm Plastová rukoväť náležitej kvality Typ: porciovací nôž

Tento obľúbený tovar CONTACTO Nôž na šunku 30 cm máte možnosť nájsť jednoducho tu na našich stránkach umiestnený v kategórii nože a nožnice! Máme pre vás podobné produkty z tejto populárnej sekcie ľahko online!

Tento kvalitný a žiadaný tovar CONTACTO Nôž na šunku 30 od spoločnosti so zárukou kvality Contacto je možné ľahko získať tu teraz práve so zľavou! Ponuky už od 21,90 EUR.