Concept LA8990ss

Americká chladnička Concept LA8990ss: Voľne stojaca kombinovaná chladnička s mrazničkou série Sinfonia LA8990ss Total NO FROSTVariabilná... viac informácií »
Concept LA8990ss
Značka: Concept
1 499 EUR
Overiť dostupnosť »
Americká chladnička Concept LA8990ss: Voľne stojaca kombinovaná chladnička s mrazničkou série Sinfonia LA8990ss Total NO FROSTVariabilná...

Americká chladnička Concept LA8990ss: Voľne stojaca kombinovaná chladnička s mrazničkou série Sinfonia LA8990ss Total NO FROSTVariabilná zónaPlazmový sterilizátorTotal NO FROSTAmerická chladnička CONCEPT LA8990ss je vybavená funkciou Total NO FROST, ktorá bráni tvorbe námrazy v mraziacej aj chladiacej časti. Chladnička disponuje tromi okruhmi, ktoré na sebe nie sú závislé. Výhodou tohto usporiadania je, že nedochádza k miešaniu pachov medzi rôznymi priestormi chladničky a zároveň dochádza k menšiemu ovplyvňovaniu teplôt. Plazmový sterilizátor  Ďalšou novinkou americkej chladničky Concept je plazmový sterilizátor, ktorý uvoľňuje ionizovaný plyn skladajúci sa z iónov, elektrónov a ozónu. Takto vygenerovaná plazma účinne chráni potraviny pred baktériami a vďaka tomu vydržia dlhšie čerstvé. Plazma sa dostane do všetkých kútov tejto chladničky a bude ochraňovať vaše dobrôtky. Metal coolingŠpeciálny metalický materiál, ktorý tvorí zadnú stenu chladničky, je schopný pojať viac chladu ako bežné plasty. Americká chladnička Concept tak dokáže dochladiť nastavenú teplotu oveľa rýchlejšie, než je to pri bežných chladničkách.Variabilná zóna Veľmi praktickou funkciou chladničky LA8990ss je variabilná zóna, ktorá ponúka hneď tri možné využitia – chladnička, mraznička alebo nulová zóna. Teplotu vo variabilnej zóne môžete  nastaviť v rozmedzí -18 až + 7 °C. Celkový objem tohto priestoru je solídnych 92 l. Priestor pre poriadne nákupyChladnička LA8990ss disponuje ohromným objemom v celkovej hodnote 636 l a tým uspokojí potreby aj početnej rodiny. Hravo tak do nej umiestnite veľký nákup. K chladničke patrí aj manuálny výrobník ľadu alebo dvojúrovňová polica, ktorá sa nachádza v mraziacom priestore.Invertorový kompresorAmerická chladnička Concept LA8990ss disponuje inteligentným invertorovým kompresorom, ktorý šetrí energiu, a to vďaka šikovnému prispôsobeniu otáčok podľa potreby. Invertorový kompresor je tiež oveľa tichší, pretože nespína na najvyšší výkon, ako to je pri klasických kompresoroch.Centrifúgový ventilátor Ventilátor má špeciálne uspôsobené lopatky, ktoré distribuujú vzduch v chladničke na strany, oproti štandardnému ventilátoru. Chladnička vďaka tomu dosahuje ešte nižšiu hlučnosť. Osvetlenie LEDVeľké LEDkové osvetlenie umožní úplný prehľad nad potravinami v chladničke a zároveň má pozitívny vplyv nielen na potraviny v chladničke, keďže negeneruje teplo, ale uľaví aj vašim očiam a zároveň je veľmi šetrné k potravinám vo vnútri. Za zmienku určite stojí aj fakt, že LEDkové osvetlenie je podstatne šetrnejšie k vašej peňaženke. Perfektné rozmery Vďaka svojim univerzálnym rozmerom môžete americkú chladničku Concept LA8990ss použiť ako voľne stojacu alebo ju osadiť do kuchynskej linky. Voľba už je len na vás, chladnička bude doma kdekoľvek.Technické parametre:Emisie hluku šíreného vzduchom: DDotykové ovládanieAlarm otvorených dveríAntikorový povrchRočná spotreba energie: 339 kWh/annumDisplej – bielyAkumulačná doba mrazničky: 16 hodMraziaca kapacita: 15 kg/deň

Unikátny a obľúbený tovar Concept LA8990ss možno zaobstarať ľahko na webe zaradený v sekcii veľké a malé spotrebiče. Pripravili sme ďalšie produkty z tejto známej kategórie ľahko online! Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Concept pre vás vyrába skvelý sortiment..

Veľmi obľúbený kus Concept LA8990ss od obľúbenej značky Concept môžete pohodlne získať práve teraz v našej ponuke trvalo výhodne! V súčasnosti za cenu 1 499 EUR.