COMFEE RCB232DX1

Chladnička COMFEE RCB232DX1:COMFEERCB232DX1Kombinovaná chladnička s mrazničkouKombinovaná chladnička Comfee RCB232DX1 zaujme predovšetkým svojím... viac informácií »
COMFEE RCB232DX1
Značka: Comfee
269,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Chladnička COMFEE RCB232DX1:COMFEERCB232DX1Kombinovaná chladnička s mrazničkouKombinovaná chladnička Comfee RCB232DX1 zaujme predovšetkým svojím...

Chladnička COMFEE RCB232DX1:COMFEERCB232DX1Kombinovaná chladnička s mrazničkouKombinovaná chladnička Comfee RCB232DX1 zaujme predovšetkým svojím moderným vyhotovením, úspornosťou a kompaktnými rozmermi. Chladiaca časť má objem 118 litrov a mraziaca časť v spodnej časti spotrebiča disponuje 52-litrovým objemom. Chladnička s mrazničkou Comfee RCB232DX1 je okrem iného vybavená jednoduchým ovládaním a úsporným LED osvetlením. Samozrejmosťou je výsuvná transparentná zásuvka na uchovanie ovocia a zeleniny.Chladnička s mrazničkou COMFEE RCB232DX1 je úsporná po všetkých stránkachUkladanie, alebo hľadanie potravín vám uľahčí úsporné LED osvetlenie. Teplotu chladničky Comfee RCB232DX1 jednoducho nastavíte prostredníctvom elektronického ovládania nachádzajúceho sa vo vnútri spotrebiča. K dispozícii budete mať štyri úrovne chladenia – 2, 3, 4, alebo 6 °C. Určite oceníte funkciu super mrazenia.Dostatok priestoru na všetky potravinyChladiaci priestor je rozdelený pomocou troch políc z tvrdeného skla. Vo dvierkach chladničky Comfee RCB232DX1 sa nachádza polica na uloženie i väčších fliaš. Mraziaca časť ponúka dva veľké výsuvné transparentné boxy a jednu praktickú zásuvku na pizzu .COMFEE RCB232DX1 je moderná chladnička s mrazničkou Dvierka chladiacej aj mraziacej časti chladničky Comfee RCB232DX1 disponujú integrovanými držadlami, vďaka čomu chladnička s mrazničkou dole nielen skvele vyzerá, ale zároveň ide o praktické riešenie. Samozrejmosťou je potom možnosť vymeniť záves dverí a prispôsobiť tak smer otvárania chladničky vašim preferenciám.Kľúčové vlastnosti kombinovanej chladničky COMFEE RCB232DX1Elektronické ovládanieElegantné vyhotovenieCelkový objem chladničky 170 litrovPohodlné otváranie vďaka integrovaným rukovätiamZásuvka na uchovanie ovocia a zeleninyPriehradka na fľaše vo dvierkachKombinovaná chladnička Comfee RCB232DX1 má úsporné LED osvetlenieMožnosť výmeny závesu dverí

Veľmi jedinečný produkt dostanete bez problémov tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike chladničky. Nájdite si podobné kúsky v spomínanej rubrike v bezva akcii!

Veľmi obľúbený výrobok COMFEE RCB232DX1 od značky s tradíciou a dobrou povesťou Comfee je možné získať momentálne v akcii! Lacno za cenu 269,90 EUR.