Comfast E355AC V2

WiFi Access Point Comfast E355AC V2:Prístupový bodpre viacerých používateľovAk hľadáte ako rozšíriť rozsah vašej WiFi, vyskúšajte prístupový... viac informácií »
Comfast E355AC V2
Značka: COMFAST
80,90 EUR
Overiť dostupnosť »
WiFi Access Point Comfast E355AC V2:Prístupový bodpre viacerých používateľovAk hľadáte ako rozšíriť rozsah vašej WiFi, vyskúšajte prístupový...

WiFi Access Point Comfast E355AC V2:Prístupový bodpre viacerých používateľovAk hľadáte ako rozšíriť rozsah vašej WiFi, vyskúšajte prístupový bod Comfast. S jeho štyrmi integrovanými anténami systémom MU-MIMO získate rýchlosť prenosu až 1 200 Mbps a možnosť obsluhovať až 120 používateľov. AP Comfast môže fungovať ako samostatný prístupový bod alebo ho môžete spravovať centrálne pomocou Comfast Core Gateway.RÝCHLOSŤ1 200 MbpsPOČET ANTÉN4× integrovanáROZMERY22 × 22 × 3,5 cmObslúži viac koncových používateľovWiFi Access Point Comfast E355AC V2 disponuje výkonným Qualcom čipom a dokáže komunikovať s niekoľkými používateľmi naraz. Oceníte, že aj pri zapojení mnohých zariadení súčasne, si udrží vysokú rýchlosť. Jeho inštalácia je vďaka funkciám PoE a Plug & Play veľmi jednoduchá. Automaticky rozpozná jednotlivé prístupové body v sieti.Disponuje štyrmi anténamiŠtyri zabudované antény zaručujú vysoký zisk. Tento šikovný anténny systém dokáže pokryť signálom aj skôr zle dostupné miesta. Dvojpásmový prístupový bod Comfast obsahuje 2× anténu 2,4 G a 2× anténu 5,8 G. Navyše je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť výrobku. AC Comfast môžete pripevniť ako na stenu, tak aj na strop.Kľúčové vlastnostiWiFi Access Pointu Comfast E355AC V2WiFi Access Point Comfast E355AC V2 je vybavený štyrmi vstavanými anténamiObsahuje 2× anténu 2,4 G a 2× anténu 5,8 GDisponuje dvojpásmovým zmiešavačom s rýchlosťou 1 200 MbpsPodporuje funkcie PoE a Plug & PlayVďaka zabudovanému čipu uspokojí viac koncových používateľov narazAC Comfast je možné umiestniť na stenu aj na strop

Kvalitný tovar Comfast E355AC V2 možno kúpiť bez ťažkostí tu na stránkach v populárnej rubrike wifi routery a ap! Pripravili sme pre vás ešte podobné výrobky z tejto obľúbenej sekcie za výborné peniaze! Nebojte sa, máme toho viac, preskúmajte u nás tiež ďalší kvalitný tovar od dodávateľa COMFAST. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento skvelý tovar Comfast E355AC V2 od spoľahlivej značky COMFAST môžete nájsť práve teraz v našej ponuke za primerané peniaze. Teraz môžete mať za 80,90 EUR.