CHiQ CBM157LE1EA

Chladnička CHiQ CBM157LE1EA:5 dôvodov, prečo kúpiť kombinovanú chladničku CHiQ CBM157LE1EAObjem chladeného priestoru 109 l/objem priestoru pre mrazené... viac informácií »
CHiQ CBM157LE1EA
Značka: CHiQ
262,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Chladnička CHiQ CBM157LE1EA:5 dôvodov, prečo kúpiť kombinovanú chladničku CHiQ CBM157LE1EAObjem chladeného priestoru 109 l/objem priestoru pre mrazené...

Chladnička CHiQ CBM157LE1EA:5 dôvodov, prečo kúpiť kombinovanú chladničku CHiQ CBM157LE1EAObjem chladeného priestoru 109 l/objem priestoru pre mrazené potraviny 48 lTechnológia Low Frost minimalizuje tvorbu námrazy a zaisťuje ľahkú údržbu spotrebičaEmisie hluku šíreného vzduchom: CPrémiový dizajnVýrobca poskytuje 12-ročnú záruku na kompresorMinimálna veľkosť, maximálna kapacitaKombinovaná chladnička CHiQ CBM157LE1EA aj napriek kompaktnej veľkosti disponuje celkovým úžitkovým objemom 157 litrov. Na prvý pohľad zaujme luxusným dizajnom. Kombinovaná chladnička spadá do energetickej triedy E.Ľahko nastaviteľné policeVnútro chladničky CHiQ CBM157LE1EA je vybavené niekoľkými samostatnými priehradkami, ktoré zaistia pohodlné ukladanie potravín vrátane vysokých fliaš nápojov. Vďaka nastaviteľným policiam môžete interiér chladničky CHiQ CBM157LE1EA dokonale prispôsobiť vašim potrebám. Mraznička disponuje 3 transparentnými boxmi, ktoré ponúkajú dostatok priestoru aj pre väčšie mrazené potraviny.Praktické 2-dverové vyhotovenieKombinovaná chladnička s mrazničkou CHiQ CBM157LE1EA ponúka oddelenú chladiacu a mraziacu časť, aby bolo chladenie a mrazenie potravín maximálne efektívne a úsporné. Vďaka duálnym dverám je zaistený ľahký prístup do jednotlivých častí chladničky CHiQ CBM157LE1EA.Zachovanie čerstvosti potravínVďaka nízkonámrazovej technológii Low Frost je možné potraviny v chladničke CHiQ CBM157LE1EA skladovať oveľa dlhšie so zachovaním ich čerstvosti a prirodzenej chuti. V chladničke CHiQ CBM157LE1EA sa nachádza veľký transparentný box, ktorý poskytuje optimálne podmienky na skladovanie ovocia a zeleniny.Kombinovaná chladnička CHiQ CBM157LE1EA s funkciou rýchleho zmrazeniaRýchle zmrazenie je ideálne na dlhodobé skladovanie a udržanie čerstvosti mrazených potravín. Technológia Low Frost navyše ponúka o 10 % väčší objem v mraziacom priestore v porovnaní so štandardnou kombinovanou chladničkou.Chladnička s mrazničkou CHiQ CBM157LE1EA sa ľahko udržujeModerný a inovatívny dizajn s nízkou námrazou zaisťuje oveľa jednoduchšie čistenie chladiacej a mraziacej časti spotrebiča. Vyberateľné sklenené police stačí utrieť vlhkou handričkou a máte hotovo.Elektronická regulácia teplotyPomocou dotykového panelu môžete nastaviť optimálnu teplotu vo vnútri chladničky CHiQ CBM157LE1EA.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Umývateľné tesniace páskyDvere chladničky CHiQ CBM157LE1EA sú vybavené odnímateľnými a umývateľnými tesniacimi páskami, ktoré zaistia ľahšiu údržbu spotrebiča.Kombinovaná chladnička CHiQ CBM157LE1EA s robustným a odolným dizajnom dveríŠpičkové dverné panely vynikajú vysokou odolnosťou. Vďaka zameniteľnému dvernému závesu môžete dvere namontovať na ľavú, alebo pravú stranu chladničky CHiQ CBM157LE1EA.

Zľavový produkt CHiQ CBM157LE1EA od skvelej a známej značky CHiQ ľahko nájdete momentálne na našich stránkach so zľavou! Kúpiť teraz za 262,90 EUR.