Canicalm Obojok proti štekaniu

Elektrický obojok Canicalm Obojok proti štekaniu:Obojok Canicalm je výbornou voľbou pre každého pána, ktorý chce svojho maznáčika naučiť kontrole... viac informácií »
Canicalm Obojok proti štekaniu
Značka: Num'axes
62,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Elektrický obojok Canicalm Obojok proti štekaniu:Obojok Canicalm je výbornou voľbou pre každého pána, ktorý chce svojho maznáčika naučiť kontrole...

Elektrický obojok Canicalm Obojok proti štekaniu:Obojok Canicalm je výbornou voľbou pre každého pána, ktorý chce svojho maznáčika naučiť kontrole štekania. Je veľmi jednoduchý na používanie a je vhodný pre všetkých psov. Obojok Canicalm sa spúšťa vďaka snímaniu vibrácií hlasiviek psa a nastaviteľnej detekcii hlasitosti štekania. Podľa frekvencie štekania vydáva obojok Canicalm rôzne varovné signály a statické stimulácie. Obojok Canicalm je poháňaný 3 V lítiovou batériou, aj tak je však ľahký a pohodlný. Je odolný v daždi. Obojok Canicalm je spoľahlivým a efektívnym prostriedkom proti štekaniu.Kľúčové vlastnosti obojka CanicalmObojok proti štekaniu je veľmi jednoduchý na používanieSpúšťa sa vďaka snímaniu vibrácií hlasiviek psaMožno nastaviť citlivosť detekcie hlasitosti štekaniaSpoľahlivý a efektívny výrobok z nylonového materiáluPri prvom zaštekaní vydáva sériu 6 zvukovPri ďalších zaštekaniach do 30 sekúnd sa pridáva rôzne dlhá nastaviteľná statická stimuláciaNastaviteľný mód pre vydávanie iba zvukových signálovVeľmi ľahký, necelých 100 gramov vrátane 3 V batérie (je súčasťou balenia)Batéria vydrží až 6 mesiacovObojok Canicalm je odolný voči dažďuDĺžka obojka je 76 cm, nastaviteľný pre psov s obvodom krku 20 až 67 cmObojok je vhodný aj pre ťažšie zvládnuteľné psyV modrej farbe


Tento žiadaný produkt Canicalm Obojok proti štekaniu máte možnosť kúpiť práve tu na webe zaradený v rubrike výcvikové obojky. Mrknite na skvelé produkty z našej rubriky za najlepšie ceny.

Nový produkt Canicalm Obojok proti štekaniu od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Num'axes jednoducho získate tu a teraz práve za extra cenu. Ceny už od 62,90 EUR.