CANDY CHCS 4144WN

Chladnička CANDY CHCS 4144WN:Chladnička s mrazničkou CANDY sa postará o všetky potreby bežnej domácnosti. Ide o voľne stojaci model, ktorý môžete... viac informácií »
CANDY CHCS 4144WN
Značka: Candy
285,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Chladnička CANDY CHCS 4144WN:Chladnička s mrazničkou CANDY sa postará o všetky potreby bežnej domácnosti. Ide o voľne stojaci model, ktorý môžete...

Chladnička CANDY CHCS 4144WN:Chladnička s mrazničkou CANDY sa postará o všetky potreby bežnej domácnosti. Ide o voľne stojaci model, ktorý môžete rovno umiestniť do kuchyne bez žiadnych väčších úprav interiéru. Jej tzv. klimatická trieda bola označená N. Vďaka triede C, do ktorej spadá, sa radí medzi stredne tiché chladničky. Základné prednosti chladničky s mrazničkou CANDY CHCS 4144WN Chladnička CANDY udrží potraviny dlhšie čerstvé Radí sa medzi stredne tiché chladničky triedy C Objem chladničky je 121 l Mraznička s objemom 52 l Vzhľad chladničky CANDY CHCS 4144WN utvára biela farba Čím ďalším vás zaujme chladnička CANDY? Samozrejmosťou chladničky CANDY je dostatočne silné a úsporné LED osvetlenie, aby sa vám v nej potraviny hľadali čo najjednoduchšie. Rozmery a usporiadanie chladničky CANDY Chladiaca časť chladničky poskytuje plných 121 l, pohodlne by teda mala vystačiť domácnostiam s dvoma členmi. Objem priestoru na mrazené potraviny je 52 l. Na uloženie a usporiadanie všetkého potrebného v nej nájdete 2 police. Priestor mrazničky tvoria celkovo 2 priehradky. Chladnička CANDY má hmotnosť 39 kg a jej rozmery vychádzajú na 50 × 142,2 × 56 cm.

Veľmi žiadaný kus CANDY CHCS 4144WN máte možnosť nájsť pohodlne u nás zaradený v sekcii veľké a malé spotrebiče. Teraz môžete nájsť obľúbené kusy z tejto známej rubriky za úplne najnižšiu cenu! Vehlasný výrobca Candy ponúka kvalitný tovar. za priaznivé ceny! A tu je dôkaz. Naša ponuka je široká, pozrite sa tiež na ďalší skvelý tovar od výrobcu Candy. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Úplne unikátny kus CANDY CHCS 4144WN od skvelej značky Candy máte možnosť nájsť na našich stránkach teraz až neuveriteľne lacno. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 285,90 EUR.