Bosch UniversalDetect

Veľa podarený tovar Bosch UniversalDetect od kvalitnej spoločnosti Bosch jednoducho zoženiete bezpečne online lacno. Aktuálne v akcii za 78,58 EUR.
Bosch UniversalDetect
Značka: Bosch
78,58 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Detektor káblov Bosch UniversalDetect:Univerzálny detektor BOSCH UniversalDetect je ideálny na rýchlu kontrolu stien, stropu a muriva tesne pred vŕtaním. Detektor bezpečne odhalí objekty vo všetkých obvyklých typoch muriva aj podláh až do hĺbky 10 cm pri kovoch a 5 cm pri kábloch pod napätím. Detektor BOSCH UniversalDetect je vybavený LEDkovými diódami, ktoré vás upozornia na pozíciu nájdeného predmetu. Vďaka praktickým animovaným pokynom je ovládanie detektora veľmi jednoduché a automatická kalibrácia je zárukou rýchleho použitia. Na jednoduché vyznačenie priebehu používania univerzálneho detektora UniversalDetect je k dispozícii praktický otvor. Vďaka malej hmotnosti je manipulácia s detektorom veľmi jednoduchá a môžete ho bez problémov použiť aj nad hlavou.Kľúčové vlastnosti detektora BOSCH UniversalDetectDetektor BOSCH pracuje do hĺbky 10 cm pri kovoch a 5 cm pri kábloch pod napätímAutomatická kalibrácia detektora BOSCH UniversalDetectPrehľadné animácie pre jednoduché používanieLEDkové diódy na dokonalý prehľad o polohe materiáluVoliteľná zvuková signalizácia detektora BOSCH UniversalDetectPraktický otvor na prehľadné označovanieNapájanie pomocou 4 AAA batérií (súčasťou balenia)Jednoduché ovládaniePri použití Univerzálneho detektora BOSCH UniversalDetect oceníte intuitívne ovládanie. Vďaka prehľadným animáciám a podrobným pokynom, ktoré sú zobrazované na prehľadnom displeji, je detekcia veľmi jednoduchá a rýchla. Na presné vyznačenie pri meraní je k dispozícii otvor uprostred tela detektora BOSCH UniversalDetect.Svetelná LEDková signalizáciaUniverzálny detektor BOSCH UniversalDetect disponuje praktickými LEDkovými diódami, ktoré vás informujú o presnej polohe materiálu, rovnako ako voliteľný zvukový signál. Detektor BOSCH UniversalDetect pracuje do hĺbky až 10 cm a vďaka automatickej kalibrácii je veľmi rýchlo pripravený na použitie.

Neodolateľný produkt je k dispozícii priamo tu u nás zaradený v sekcii detektory. Teraz môžete kúpiť unikátne produkty z tejto známej kategórie za skvelú cenu! V očiach zákazníkov popupárna značka Bosch obohatí vás vysoko kvalitné výrobky.! A to ešte nie je všetko. Ale možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká. U nás v ponuke nájdete viac kvalitného tovaru značky Bosch. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.