BOSCH KGF39PIDP

Chladnička BOSCH KGF39PIDP:Kombinovaná chladnička Bosch je klasickým spojením chladiacej časti s mrazničkou a ponúka domácnosti všetok potrebný... viac informácií »
BOSCH KGF39PIDP
Značka: Bosch
1 211,74 EUR
Overiť dostupnosť »
Chladnička BOSCH KGF39PIDP:Kombinovaná chladnička Bosch je klasickým spojením chladiacej časti s mrazničkou a ponúka domácnosti všetok potrebný...

Chladnička BOSCH KGF39PIDP:Kombinovaná chladnička Bosch je klasickým spojením chladiacej časti s mrazničkou a ponúka domácnosti všetok potrebný komfort. Ide o bežný, voľne stojací model, ktorý môžete rovno umiestniť do kuchyne bez nijakých väčších úprav interiéru. Pri inštalácii nemusíte riešiť smer otvárania, pánty sa nachádzajú napravo, ale dvierka môžete podľa svojich možností obrátiť. Chladnička BOSCH KGF39PIDP je zaradená do energetickej triedy D. Klimatickú triedu označuje skratka SN a T. Emisia hluku šíreného vzduchom potom predstavuje C. Kľúčové parametre chladničky s mrazničkou BOSCH KGF39PIDP Energetická trieda D Chladnička disponuje funkciou NoFrost zabraňujúcou námraze Chladnička netrpí námrazou vďaka funkcii Total No Frost Mraznička je vylepšená samoodmrazovacou funkciou Nulová zóna príde vhod predovšetkým na uskladnenie zeleniny a ovocia Mraziaca aj chladiaca časť majú k dispozícii svoj vlastný chladiaci systém Využiteľný objem chladničky 256 l Mraznička má objem 89 l Pánty dverí možno premiestniť Čím ďalším vás zaujme chladnička Bosch? Pri vkladaní väčšieho množstva ďalších potravín vie mraznička aj chladiaca časť na krátky čas rázne znížiť teplotu a veľmi rýchlo všetko poriadne zmraziť. Pre nanajvýš ideálne podmienky na uchovanie čerstvej zeleniny či ovocia využíva nulovú zónu, miesto so zníženou teplotou. Chladenie zaobstaráva dvojitý chladiaci systém, zvlášť pre chladiacu a mraziaci časť. Samozrejmosťou chladničky Bosch je silné a úsporné LED osvetlenie na krásny prehľad pri ukladaní potravín. Obsluhu a nastavenie značne uľahčí prehľadný displej. Rozmery a usporiadanie chladničky Bosch Samotná chladnička poskytuje plných 256 l, pohodlne teda vystačí bežnej rodine s deťmi. Objem priestoru na mrazené potraviny je 89 l. Na usporiadanie potravín budete môcť využiť 4 police. Priestor mrazničky členia 3 priehradky. Chladnička Bosch váži 84,9 kg a jej rozmery predstavujú 60 × 203 × 66 cm.

Tento kvalitný a lacný produkt BOSCH KGF39PIDP od známeho dodávateľa Bosch pohodlne získate práve dnes za skvelú cenu. Produkt momentálne predávame za 1 211,74 EUR.