BOSCH GMS 100 M Professional

Detektor káblov BOSCH GMS 100 M Professional:Ak chcete bezpečným spôsobom vytvoriť otvory v stene na pripevnenie skriniek, poličiek, televízora či... viac informácií »
BOSCH GMS 100 M
Detektor káblov BOSCH GMS 100 M Professional:Ak chcete bezpečným spôsobom vytvoriť otvory v stene na pripevnenie skriniek, poličiek, televízora či...

Detektor káblov BOSCH GMS 100 M Professional:Ak chcete bezpečným spôsobom vytvoriť otvory v stene na pripevnenie skriniek, poličiek, televízora či reproduktorov, potom je pre vás detektor káblov BOSCH GMS 100 M Professional ideálnym riešením. S jeho pomocou okamžite zistíte prítomnosť káblov či potrubia, takže vŕtanie bude vždy bezpečné. Detektor dokáže zachytiť nielen elektrické vedenie, ale aj železné a neželezné kovy v hĺbke až 100 mm. Stačí len priložiť detektor BOSCH GMS 100 M Professional k múru a pomocou LEDkového indikátora a dômyselnej funkcie zoomovania na displeji nájdete stred hľadaného materiálu. Detektor je vybavený tlačidlom na jednoduché ovládanie. Oceníte aj praktický otvor na značkovanie a kompaktné rozmery detektora BOSCH GMS 100 M Professional.Kľúčové vlastnosti detektora káblov BOSCH GMS 100 M ProfessionalLEDkový indikátor a funkcia zoomovania pre ľahké nájdenie streduKompaktné rozmery detektora káblov BOSCH GMS 100 M ProfessionalPrecízna detekcia až do hĺbky 100 mmPraktický otvor na označovanieJednoduché ovládanie detektora káblov BOSCH GMS 100 M ProfessionalPraktické pútko na zavesenieDetekcia železných i neželezných kovov a elektrického vedeniaRýchle nájdenie streduPri používaní detektora káblov BOSCH GMS 100 M Professional oceníte jednoduché vyhľadanie stredu materiálu. K dispozícii je LEDkový indikátor a funkcia zoomovania na displeji. Jednoduché značkovanie zabezpečí praktický otvor a pútko na zápästie je určené na jednoduché prenášanie a manipuláciu s detektorom káblov BOSCH GMS 100 M Professional.Precízna detekcia materiáluDetektor káblov BOSCH GMS 100 M Professional vás poteší ľahkou a rýchlou detekciou. Počas krátkej chvíle dokáže zistiť prítomnosť železných a neželezných kovov i elektrického vedenia. Vďaka kompaktným rozmerom je manipulácia s detektorom BOSCH GMS 100 M Professional veľmi jednoduchá a praktické tlačidlo je určené na jednoduché ovládanie.


V zľave kus možno zohnať bezprostredne tu na webe zaradený v rubrike štruktúrovaná kabeláž. Zaobstarajte si obľúbené výrobky vo spomínanej sekcii za akčnú cenu. Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás toho nájdete oveľa viac! Máme v ponuke však ďalšie produkty od značky Bosch Professional. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Známy výrobca Bosch Professional obohatí vás skvelý sortiment za skutočne nízke ceny. A tu je dôkaz.

Tento najpredávanejší produkt BOSCH GMS 100 M od značky so zárukou kvality Bosch Professional ľahko môžete získať tu za primerané peniaze. Akčné ceny od 89,90 EUR.