BOSCH D-TECT 120 Professional

Tento najpredávanejší tovar BOSCH D-TECT 120 Professional od spoločnosti Bosch Professional jednoducho nájdete tady teraz so zľavou. Výhodne za 192,26 EUR.
BOSCH D-TECT 120 Professional
192,26 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Detektor BOSCH D-TECT 120 Professional:Chystáte sa vyvŕtať otvory do steny na upevnenie skriniek, poličiek, televízora či reproduktorov? Bojíte sa však vŕtať, aby ste netrafili nejaký kábel či kovovú rúrku? Potom je pre vás špičkový detektor BOSCH D-TECT 120 Professional ideálnym riešením. Detektor dokáže zachytiť nielen elektrické vedenie a kovové predmety, ale dokonca aj drevené konštrukcie. Stačí len priložiť detektor BOSCH D-TECT 120 Professional k stene a pomocou indikátora, ktorý je doplnený funkciou Center-Finder, nájdete presný stred hľadaného materiálu. Všetky údaje sú prehľadne zobrazené na displeji prístroja, takže trafíte s maximálnou presnosťou. Vďaka praktickým tlačidlám je navyše ovládanie detektora veľmi jednoduché a rýchle. Stačí iba zvoliť typ vyhľadávaného materiálu a D-TECT 120 Professional sa už o všetko postará za vás.Kľúčové vlastnosti detektora BOSCH D-TECT 120 ProfessionalBodové meranie umožňuje lokalizáciu na najmenších plocháchPrehľadný displej na zobrazenie získaných informáciíDetekcia kovov, elektrického vedenia i drevených materiálov až do hĺbky 12 cmAkustický a optický výstražný signál detektora BOSCH D-TECT 120 ProfessionalDual Power Source na činnosť s 10,8 V akumulátorom Li-Ion Funkcia Center-Finder na rýchle nájdenie streduJednoduchá obsluha detektora BOSCH D-TECT 120 ProfessionalFunkcia Center-Finder na rýchle nájdenie streduDetektor BOSCH D-TECT 120 Professional je vybavený funkciou Center-Finder, ktorá spolu s indikátorom zabezpečí rýchle nájdenie stredu hľadaného materiálu. Detektor pracuje s vysokou presnosťou až do hĺbky 12 cm a deteguje elektrické vedenie, kovové predmety aj drevené konštrukcie. Na činnosť je možné použiť 10,8 V akumulátor Li-Ion. Prehľadný displej detektora BOSCH D-TECT 120 ProfessionalZískané informácie sú prehľadne zobrazované na praktickom displeji, ktorý spolu s odolnými tlačidlami zaručí veľmi jednoduché ovládanie detektora BOSCH D-TECT 120 Professional. K dispozícii je akustický aj optický výstražný signál a vďaka bodovému meraniu je prístroj veľmi presný.

Tento veľmi žiadaný produkt BOSCH D-TECT 120 Professional je na získanie jednoducho u nás v obľúbenej rubrike detektory. Teraz môžete nájsť parádne produkty z tejto známej sekcie za super peniaze! Nebojte sa, máme toho viac, u nás totiž nájdete viac tovaru od výrobcu Bosch Professional. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbený výrobca Bosch Professional má k dispozícii top tovar.. Nakupujte výhodný u nás.