Bissell ICON Advanced 25V 2602C

Tyčový vysávač Bissell ICON Advanced 25V 2602C:Bezdrôtový vysávač Bissell pre domácnosti so zvieracími miláčikmiBissell Icon Advanced 25V má... viac informácií »
Bissell ICON Advanced 25V
Značka: BISSELL
191,16 EUR
Overiť dostupnosť »
Tyčový vysávač Bissell ICON Advanced 25V 2602C:Bezdrôtový vysávač Bissell pre domácnosti so zvieracími miláčikmiBissell Icon Advanced 25V má...

Tyčový vysávač Bissell ICON Advanced 25V 2602C:Bezdrôtový vysávač Bissell pre domácnosti so zvieracími miláčikmiBissell Icon Advanced 25V má vysoko výkonný digitálny motor a 25 V lítium-iónovú batériu, ktoré spoločne poskytujú až 50 minút bezdrôtového upratovania.* Zabudnite na zamotané vlasy a chlpy na inovatívnej rotačnej kefe. Vďaka svojim kompaktným rozmerom vysávač zachytí vlasy a iné nečistoty pod posteľou a iným nábytkom. Osvetlený LED profil podlahovej hubice vám pomôže odhaliť akýkoľvek vlas, alebo chlp po domácom zvierati. Vysávač ľahko premeníte na výkonný ručný vysávač na ľahké upratovanie pohoviek, či matracov. Súčasťou balenia je špeciálny mini nadstavec s motorizovanou rotačnou kefou určený na upratovanie po domácich miláčikoch a prachová kefa. Po dokončení upratovania ľahko vysypete nádobu na nečistoty bez zbytočného neporiadku.*pri použití na najnižšiu úroveň vysávaniaZačalo to jednoducho v Grand Rapids v štáte Michigan v USA v roku 1876. Od tej doby sme sa zamerali na jedinú vec – starostlivosť o podlahu. Našou prioritou je navrhovať inovatívne spotrebiče, ktoré sa pri upratovaní ľahko používajú a sú vhodné na škvrny a nečistoty všetkých tvarov a veľkostí. Svoj život si tak môžete vychutnávať naplno!Špičkový multifunkčný vysávač Bissell CrossWave bude vašim obľúbeným spoločníkom pri upratovaní. Vyniká vysokým výkonom a je vhodný na tvrdé podlahy aj koberce.Motorizovaná rotačná kefa bez namotaných chlpov a vlasovHubica s motorizovanou rotačnou kefou v spojení s účinným vysávaním sú navrhnuté tak, aby sa do nich nezachytávali zvieracie chlpy a vlasy. Počas upratovania zostáva kefa vysávača Bissell ICON Advanced 25V 2602C čistá, všetky nečistoty končia v nádobe na nečistoty a odpadá tak starosť s čistením kefy po upratovaní.Vyprázdnenie nádoby na nečistoty bez neporiadkuTechnológia CleanSide zaručuje ľahké vyprázdnenie nádobky na nečistoty z vysávača Bissell ICON Advanced 25V 2602C, a to bez prachu rozvíreného do okolia a bez zvyškov nečistôt v nádobke.Uzavretý alergénový systémTyčový vysávač Bissell ICON Advanced 25V 2602C má dômyselný alergénový systém, ktorý pomáha zachytiť jemný prach a alergény vnútri vysávača.LED osvetleniePomáha odhaliť nečistoty v celom dome/byte pre váš dokonale čistý domov.Pripevnenie na stenu + nabíjací systémPraktické pripevnenie na stenu na uskladnenie a nabíjanie vysávača Bissell Icon Advanced 25V.5 špecializovaných nástrojov na dokonalé upratovanieS upratovaním rôznych druhov podláh a povrchov vám pomôže rad príslušenstva. Súčasťou balenia je: LED štrbinový nástroj; Prachová kefa, Flexibilný štrbinový nástroj, Motorizovaná mini rotačná kefa a Kefa na tvrdé podlahy.

Kvalitný a lacný produkt Bissell ICON Advanced 25V od výrobcu so skvelou povesťou BISSELL ľahko môžete nájsť práve teraz u nás za výpredajovú cenu! Teraz môžete mať za 191,16 EUR.