BEURER LR 220

Čistička vzduchu BEURER LR 220:Čistička vzduchu Beuer LR 220 urobí vzduch prijateľnejším pre ľudí trpiacich astmou alebo alergiami.Čistička je... viac informácií »
BEURER LR 220
Značka: Beurer
40,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Čistička vzduchu BEURER LR 220:Čistička vzduchu Beuer LR 220 urobí vzduch prijateľnejším pre ľudí trpiacich astmou alebo alergiami.Čistička je...

Čistička vzduchu BEURER LR 220:Čistička vzduchu Beuer LR 220 urobí vzduch prijateľnejším pre ľudí trpiacich astmou alebo alergiami.Čistička je ideálna do obytných a kancelárskych priestorov s rozlohou max. 37 m2. O efektivite v čistení vzduchu vypovedá samotný vzduchový výkon, ktorý dokáže prefiltrovať až 125 m3/h. Čistička je vybavená trojvrstvovým filtračným systémom. Vďaka tejto účinnej kombinácii zachytí až 99,95 % nečistôt.Kľúčové vlastnosti čističky vzduchu Beurer LR 220Čistička Beurer LR 220 vhodná pre miestnosti do 37 m2Filter HEPA absorbuje maximálne množstvo alergénov, baktérií a prachuUhlíkový filter odstraňuje kuchynské výpary, nepríjemné pachy a emisiePredfiltrovaním sa čistí vzduch od vlasov, chlpov a iných nečistôtPraktický časovačMožnosť regulácie výkonuNočný režim a automatický režimVýkon čistenia 125 m3/hVeľmi tichá prevádzka čističky vzduchu Beurer LR 220Čistička vzduchu Beurer LR 220 vyniká veľmi tichou prevádzkou, vďaka ktorej môžete čističku používať aj počas spánku. Prevádzka čističky Beurer vás nebude nijako rušiť, takže si môžete užívať nerušenú relaxáciu. Využijete aj automatickú prevádzku, vďaka ktorej sa čistička o všetko postará a automaticky nastaví vhodný výkon.Čistička vzduchu Beurer LR 220 s praktickými funkciamiČistička vzduchu Beurer LR 220 vás poteší aj praktickým časovačom, pomocou ktorého môžete nastaviť čas a dĺžku prevádzky zariadenia. Môžete tiež nastaviť výkon a tak jednoducho regulovať nielen mieru hluku, ale aj spotrebu energie. Môžete tiež použiť režim Turbo na mimoriadne rýchle čistenie vzduchu.Predfilter, filter s aktívnym uhlím a filter HEPA 13Čistička vzduchu Beurer LR 220 obsahuje vysokokvalitný HEPA filter, ktorý môže odstrániť zo vzduch častice vo veľkosti 300 nanometrov s účinnosťou 99,95 %. Predfiltrovanie čistí vzduch od vlasov, chlpov a iných nečistôt. Praktický uhlíkový filter slúži na zachytávanie nepríjemných pachov z varenia alebo cigariet.

V zľave tovar BEURER LR 220 od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Beurer ľahko môžete nájsť teraz za outletovú cenu. Lacno za 40,90 EUR.