BerlingerHaus Hrniec 28cm Forest Line

Hrniec BerlingerHaus Hrniec 28cm Forest Line:Hrniec s priemerom 24 cm je vyrobený z odolného kovaného hliníka a nerezu. Špeciálny trojvrstvový povrch... viac informácií »
BerlingerHaus Hrniec 28cm Forest
Hrniec BerlingerHaus Hrniec 28cm Forest Line:Hrniec s priemerom 24 cm je vyrobený z odolného kovaného hliníka a nerezu. Špeciálny trojvrstvový povrch...

Hrniec BerlingerHaus Hrniec 28cm Forest Line:Hrniec s priemerom 24 cm je vyrobený z odolného kovaného hliníka a nerezu. Špeciálny trojvrstvový povrch zaisťuje vysokú nepriľnavosť. Vďaka tepelne odolné pokrievku a rukovätiam je hrniec vhodný aj do rúry, a to až do teploty 220 ° C. Hrniec s objemom 6,8 l je vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukcie.Hrniec s priemerom 28 cm Forest Line je vyrobený z odolného kovaného hliníka. Vďaka elegantnému mramorovému vzoru sa stane štýlovým pomocníkom v každej kuchyni.Kľúčové vlastnostiPriemer 28 cmVyrobené z odolného kovaného hliníka s mrmaorovým povrchomTrojvrstvové nepriľnavé dno ušetrí pri varení vďaka TURBO indukčnej úprave až 35% energiePokrievka z termoskla perfekntne udrží teploErgonomická rukoväť s mäkčeným povrchom pre ľahkú manipuláciuVhodné na všetky typy sporákov – vrátane indukcieVhodné do rúryPoužitý materiál je šetrný k životnému prostrediuŠpeciálny povrchHrniec od firmy BerlingerHaus s trojvrstvovým mramorovým povrchom zaručuje vysokú nepriľnavosť. TURBO indukčné dno ušetrí až 35% energie pri varení tým, že rovnomerne rozvádza teplo. Pokrievka z termoskla s antikorovým úchytom udrží pripravovaný pokrm v teple. Ergonomické rukoväte s mäkčeným povrchom zostávajú vždy chladné a uľahčujú tak manipuláciu s hrncom.Jednoduchá údržba a nezávadný materiálHrniec je vhodný na všetky typy sporákov – vrátane indukcie. Údržbu uľahčuje možnosť umývať hrniec v umývačke. Použitý materiál je šetrný k životnému prostrediu, pretože neobsahuje PFOA, olovo ani kadmium. 

Často hľadaný výrobok BerlingerHaus Hrniec 28cm Forest od renomovaného dodávateľa Berlingerhaus jednoducho môžete zohnať tu teraz práve za neuveriteľne nízku cenu. Aktuálne v akcii za 49,90 EUR.