AUTRONIC Niner sivá

Kancelárske kreslo AUTRONIC Niner sivá:Kolieskové kancelárske kreslo je praktickým príslušenstvom stolov v reprezentatívnych kanceláriách.... viac informácií »
AUTRONIC Niner sivá
Značka: Autronic
229,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kancelárske kreslo AUTRONIC Niner sivá:Kolieskové kancelárske kreslo je praktickým príslušenstvom stolov v reprezentatívnych kanceláriách....

Kancelárske kreslo AUTRONIC Niner sivá:Kolieskové kancelárske kreslo je praktickým príslušenstvom stolov v reprezentatívnych kanceláriách. Starostlivo premyslené tvary sú zárukou absolútne pohodlného sedenia. Hojdacia konštrukcia je súčasťou AUTRONIC Niner sivá. Ide o jednoducho poňatý systém, je vhodnejší pre kratšie, nie príliš dlhé sedenie pri počítači. K dispozícii sú tiež pevné podrúčky, vďaka ktorým si môžete pohodlne oprieť lakte. Predovšetkým pri dlhom sedení sa vždy hodí hlavová opierka. Tá uľavuje krčným svalom a pomáha sedieť rovno. Bolestiam chrbta účinne bráni opierka bedier, ktorá podporuje správny tvar chrbta. Rozhodujúce vlastnosti kancelárskeho kresla AUTRONIC Niner sivá Sivá farba kancelárskeho kresla dobre doplní vašu kanceláriu Pohodlie s jednoduchou hojdacou mechanikou Napevno umiestnené podrúčky na opretie lakťov Zdravšie držanie tela zabezpečuje bedrová opierka Svalom a chrbtici uľaví hlavová opierka Poťahy AUTRONIC Niner sivá: textilné Kolieska majú pogumovaný povrch Kancelárska stolička AUTRONIC má plastový kríž Dostatočná maximálna nosnosť 120 kg Prispôsobenie: výšky sedadla Kancelárska stolička AUTRONIC Niner sivá prináša vysoký komfort Textilom potiahnutý povrch je príjemný na dotyk a predovšetkým dostatočně priedušný. Sedák je zaplnený tradičným molitanom, materiálom veľmi obľúbeným pre mäkkosť a pohodlné sedenie. Kríž stoličky AUTRONIC je z odolného, ľahkého a veľmi pevného plastu. Spoľahlivosť zaručujú pevné pogumované kolieska mimoriadne šetrné k podlahe pracovne.


Výnimočný a žiadaný produkt AUTRONIC Niner sivá možno kúpiť bez ťažkostí na stránkach v kategórii stoličky a kreslá. Pozrite sa na parádne kusy v spomínanej kategórii za super peniaze. Slávna značka Autronic dlhodobo predáva špičkové výrobky. za výhodné ceny. Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte, máme toho viac. U nás nájdete viac skvelých výrobkov značky Autronic. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento výnimočný tovar AUTRONIC Niner sivá od poprednej spoločnosti Autronic nájdete bezpečne online trvalo výhodne! Aktuálne stojí u nás 229,90 EUR.