Arduino Starter Kit (Absolute beginner) by ElecFreaks

Programovateľná stavebnica Arduino Starter Kit (Absolute beginner) by ElecFreaks:Stavebnica Arduino Starter Kit je vhodná pre úplných začiatočníkov.... viac informácií »
Arduino Starter Kit (Absolute beginner) by
Značka: ElecFreaks
64,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Programovateľná stavebnica Arduino Starter Kit (Absolute beginner) by ElecFreaks:Stavebnica Arduino Starter Kit je vhodná pre úplných začiatočníkov....

Programovateľná stavebnica Arduino Starter Kit (Absolute beginner) by ElecFreaks:Stavebnica Arduino Starter Kit je vhodná pre úplných začiatočníkov. Pre používateľov znamená skvelý prostriedok vplávať do učenia pomaly, postupne, krok za krokom. Súprava užíva Freaduino UNO, čo je vylepšená verzia oficiálneho OSN. Dobrá správa je, že s Arduino je 100 % kompatibilná.Kľúčové vlastnostiJednoduché používanieObsahuje celkom 16 modulovHravo zvládnu aj nováčikoviaMnožstvo príslušenstva9 projektovJednoduché zostavenieTáto sada nepotrebuje nabíjať pripojením do elektrickej zástrčky. Z toho dôvodu možno pracovný okruh konštruovať počas jednej minúty. K tomu existuje celkom 9 možností. Súčasťou balenia je LED, infračervený senzor, hydraulický a elektrický servo systém a IR diaľkové ovládanie. Príjemným bonusom je príručka na kartách názorne ilustrujúca početné možnosti zapojenia.Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48 / ES zo dňa 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa českej legislatívy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE.


Tento veľmi žiadaný produkt Arduino Starter Kit (Absolute beginner) by ElecFreaks zoženiete okrem iného tu na webe zaradený v rubrike programovateľné stavebnice! Preskúmajte výnimočné kusy z našej kategórie za extra cenu. Možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká. Máme v ponuke viac tovaru od výrobcu ElecFreaks. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Exkluzívny produkt Arduino Starter Kit (Absolute beginner) by od výrobcu s dlhoročnou tradíciou ElecFreaks získajte v súčasnosti v zľave! Práve teraz za 64,90 EUR.