ALVEUS Sensual 30 – G 05 M twilight

Granitový drez ALVEUS Sensual 30 – G 05 M twilight:Kuchynský drez ALVEUS Sensual 30 – G 05 M twilight je ideálnou voľbou na osvieženie staršej alebo... viac informácií »
ALVEUS Sensual 30 –
Značka: Alveus
271,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Granitový drez ALVEUS Sensual 30 – G 05 M twilight:Kuchynský drez ALVEUS Sensual 30 – G 05 M twilight je ideálnou voľbou na osvieženie staršej alebo...

Granitový drez ALVEUS Sensual 30 – G 05 M twilight:Kuchynský drez ALVEUS Sensual 30 – G 05 M twilight je ideálnou voľbou na osvieženie staršej alebo doplnenie novej linky. Granitový drez vás zaujme odolnosťou proti chemikáliám aj poškodeniu a úplne jednoduchou údržbou. Typovo ide o bežný jednodrez s jedinou hlavnou vaňou. Vyhovovať vám bude, ak hľadáte klasickejší hranatý tvar. Praktickou výbavou drezu je odkvapkávač s veľkou plochou na odkladanie riadu, ktorá je bez umývačky nutnosťou, ale vhod príde aj s ňou. Montáž drezu ALVEUS prebieha ako tzv. horná, prikladá sa zvrchu na kuchynskú dosku a po inštalácii má ľahko vyvýšené okraje. Batériu umiestnite v prípade drezu do kuchyne ALVEUS Sensual 30 – G 05 M twilight priamo do telesa drezu, kde sú už predvŕtané otvory. Disponuje aj odvodom na umývačku. Základné vlastnosti granitového drezu ALVEUS Sensual 30 – G 05 M twilight Farba drezu do kuchyne ALVEUS: čierna Drez ideálny na umiestnenie do hranatých výrezov Granit sa úplne jednoducho udržiava S vlastným odkvapkávačom na strane Veľkosť vaničky drezu do kuchyne ALVEUS: 38 × 45 × 20 cm Montuje sa z vrchnej strany kuchynskej dosky Disponuje už pripravenými otvormi na batériu Súčasťou drezu je odvod na umývačku Sifón súčasťou balenia


Tento akčný tovar ALVEUS Sensual 30 – G 05 M twilight môžete nájsť priamo tu u nás v obľúbenej sekcii celoplošné s odkvapkávačom. Teraz si môžete vybrať unikátne produkty z tejto obľúbenej sekcie v akcii. Slávny dodávateľ Alveus má v ponuke skvelé produkty. lacne. Máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás tiež ďalšie kvalitné produkty od dodávateľa Alveus. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vysokokvalitný produkt ALVEUS Sensual 30 – G 05 M od top značky Alveus zoženiete u nás teraz za neuveriteľne nízku cenu! Iba teraz za 271,90 EUR.