ALVEUS Sensual 30 – G 04 M steel

Granitový drez ALVEUS Sensual 30 – G 04 M steel:Kuchynský drez ALVEUS Sensual 30 – G 04 M steel je ideálnou voľbou na staršie linky aj najnovšie... viac informácií »
ALVEUS Sensual 30 – G 04
Značka: Alveus
309,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Granitový drez ALVEUS Sensual 30 – G 04 M steel:Kuchynský drez ALVEUS Sensual 30 – G 04 M steel je ideálnou voľbou na staršie linky aj najnovšie...

Granitový drez ALVEUS Sensual 30 – G 04 M steel:Kuchynský drez ALVEUS Sensual 30 – G 04 M steel je ideálnou voľbou na staršie linky aj najnovšie kuchyne. Granitový drez zapôsobí odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a nanajvýš jednoduchou údržbou. Ide o obvyklý jednodrez s jedinou veľkou vaňou. Jedinečnou voľbou bude, ak zvolíte klasickejší hranatý tvar, Drez doplňuje plocha odkvapkávača na umytý riad, ktorú využijete, aj ak používate umývačku. Montáž drezu ALVEUS je tzv. horná, na kuchynskú dosku sa montuje zvrchu a po inštalácii má ľahko vyvýšené okraje. Čo sa týka batérie, tá bude umiestnená v prípade drezu do kuchyne ALVEUS Sensual 30 – G 04 M steel priamo do drezu, kde sú pre ňu už pripravené otvory. Odvod na umývačku je samozrejmou súčasťou. Základné prednosti granitového drezu ALVEUS Sensual 30 – G 04 M steel Farba kuchynského drezu ALVEUS: sivá Drez vhodný do liniek s hranatými výrezmi Granit nie je vôbec náročný na údržbu Nechýba mu odkvapkávač Rozmery vaničky kuchynského drezu ALVEUS: 38 × 45 × 20 cm Ukladá sa na vrchnú stranu kuchynskej linky Otvor na batériu je už vyvŕtaný Drezu nechýba ani odvod na umývačku Vo vnútri balenia je tiež sifón

Neodolateľný výrobok ALVEUS Sensual 30 – G 04 M steel nájdete ľahko tu na webe v sekcii celoplošné s odkvapkávačom. Teraz môžete získať unikátne produkty v spomínanej kategórii za extra cenu! Naša ponuka je široká, máme však aj v ponuke ďalšie kúsky značky Alveus. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Predná značka Alveus poskytuje prémiové výrobky. za dobré ceny. Presvedčte sa!

Tento unikátny výrobok ALVEUS Sensual 30 – G 04 M originál od výrobcu Alveus môžete dostať práve dnes za priaznivú cenu! Teraz možno objednať len za 309,90 EUR.