ALVEUS Rock 70-G 11 biely

Granitový drez ALVEUS Rock 70-G 11 biely:Kuchynský drez ALVEUS Rock 70-G 11 biely je vhodný na čisto nové moderné kuchyne aj staršie linky. Granitový... viac informácií »
ALVEUS Rock 70-G 11
Značka: Alveus
195,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Granitový drez ALVEUS Rock 70-G 11 biely:Kuchynský drez ALVEUS Rock 70-G 11 biely je vhodný na čisto nové moderné kuchyne aj staršie linky. Granitový...

Granitový drez ALVEUS Rock 70-G 11 biely:Kuchynský drez ALVEUS Rock 70-G 11 biely je vhodný na čisto nové moderné kuchyne aj staršie linky. Granitový kuchynský drez na vás zapôsobí mechanickou odolnosťou a zďaleka najjednoduchšou údržbou. Typovo ide o obľúbený samostatný drez s jedinou väčšou vaňou. Správnou voľbou bude, ak hľadáte klasickejší hranatý tvar. Veľakrát neoceniteľnou časťou je odkvap s veľkou plochou na odloženie riadu pri umývaní, ktorá sa občas hodí, aj keď u vás umýva umývačka. Prídavná vanička vám poskytuje ďalšie možnosti využitia, napríklad na oplachovanie a odkvapkávanie zeleniny. Montáž drezu ALVEUS je tzv. spodná, bude zabudovaný do pracovnej dosky bez vystupujúcich okrajov. Túto variantu môžete použiť len pri určitých materiálov kuchynských liniek. Čo sa týka batérie, tá bude umiestnená v prípade kuchynského drezu ALVEUS Rock 70-G 11 biely priamo do drezu, kde sú na ňu predvŕtané otvory. Samozrejmou súčasťou je tiež odvod na umývačku. Dôležité prednosti granitového drezu ALVEUS Rock 70-G 11 biely Bočná vanička na umývanie potravín aj rozmrazovanie Farba kuchynského drezu ALVEUS: biela Drez ideálny do hranatých výrezov Granit je zodpovedný za ľahkú údržbu Celá konštrukcia má rozmery 48 × 78 × 18 cm Súčasťou je praktický odkvapkávač Rozmery vaničky kuchynského drezu ALVEUS: 40 × 32 × 18 cm Slúži na montáž pod kuchynskú linku Sú predvŕtané otvory na batériu Drez disponuje odvodom na umývačku V balení sa nachádza aj sifón

Kvalitný a žiadaný kus ALVEUS Rock 70-G 11 biely možno zaobstarať tiež na našom webe v obľúbenej sekcii pod dosku! Teraz si môžete kúpiť obľúbené produkty z tejto populárnej sekcie za internetové ceny. Významná značka Alveus obohatí vás prvotriedne výrobky. so zárukou dlhej životnosti! Ponuka platí do vypredania zásob! Možno ale hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. Mrknite tiež na ďalšie vybrané kúsky od značky Alveus. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Zaujímavý produkt ALVEUS Rock 70-G 11 od značky so skvelou reputáciou Alveus máte možnosť kúpiť si práve tu za výpredajovú cenu! Na našich stránkach za 195,90 EUR.