Alveus Line 20 Maxim I

Nerezový drez Alveus Line 20 Maxim I:Hledáte do kuchyne kvalitný drez? Alveus Line Maxim bol vyrobený zo špičkového materiálu, takže je vysoko odolný... viac informácií »
Alveus Line 20 Maxim
Značka: Alveus
95,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nerezový drez Alveus Line 20 Maxim I:Hledáte do kuchyne kvalitný drez? Alveus Line Maxim bol vyrobený zo špičkového materiálu, takže je vysoko odolný...

Nerezový drez Alveus Line 20 Maxim I:Hledáte do kuchyne kvalitný drez? Alveus Line Maxim bol vyrobený zo špičkového materiálu, takže je vysoko odolný a vydrží vám skutočne dlho.Zabudovateľný drez Alveus Line 20 Maxim s odkvapom je vyrobený z kvalitnej chrómniklovej ocele 18/10 (tzv. „osemnásť-desiatka). Ide o veľmi pevný materiál, ktorý zaisťuje naozaj vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu a navyše je odolný aj proti korozívnym procesom. Dlhá životnosť je preto úplnou samozrejmosťou. Kľúčové vlastnostiZabudovateľný drez z kvalitnej chrómniklovej oceleVysoká odolnosť proti mechanickému poškodeniu aj koróziiDlhá životnosťElegantná vizuálna stránkaVeľmi jednoduchá údržbaElegantné drezy Alveus sa ľahko udržujúAlveus Line Maxim je vybavený sitkovým ventilom 3 1/2 a úsporným sifónom s odbočkou na umývačku. Okrem toho vás nadchne vizuálnou stránkou, vďaka ktorej zapadne prakticky do každej kuchyne. Navyše sa môžete spoľahnúť na veľmi ľahkú údržbu. Tento drez skrátka spája príjemné s užitočným. 

Akčný produkt Alveus Line 20 Maxim od spoločnosti s výborným menom Alveus jednoducho nájdete práve teraz u nás vo výhodnej akcii! V súčasnosti v predaji od 95,90 EUR.