Alveus Line 10

Nerezový drez Alveus Line 10:Hledáte do kuchyne kvalitný drez? Alveus Line bol vyrobený zo špičkového materiálu, takže je vysoko odolný a vydrží... viac informácií »
Alveus Line 10
Značka: Alveus
114,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nerezový drez Alveus Line 10:Hledáte do kuchyne kvalitný drez? Alveus Line bol vyrobený zo špičkového materiálu, takže je vysoko odolný a vydrží...

Nerezový drez Alveus Line 10:Hledáte do kuchyne kvalitný drez? Alveus Line bol vyrobený zo špičkového materiálu, takže je vysoko odolný a vydrží vám skutočne dlho.Zabudovateľný drez Alveus Line 10 s druhou vaničkou a odkvapomje vyrobený z kvalitnej chrómniklovej ocele 18/10 (tzv. „osemnásť-desiatka). Ide o veľmi pevný materiál, ktorý zaisťuje naozaj vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu a navyše je odolný aj proti korozívnym procesom. Dlhá životnosť je preto úplnou samozrejmosťou. Kľúčové vlastnostiZabudovateľný drez z kvalitnej chrómniklovej oceleVysoká odolnosť proti mechanickému poškodeniu aj koróziiDlhá životnosťElegantná vizuálna stránkaVeľmi jednoduchá údržbaElegantné drezy Alveus sa ľahko udržujúAlveus Line je vybavený sitkovým ventilom 3 1/2 a úsporným sifónom s odbočkou na umývačku. Okrem toho vás nadchne vizuálnou stránkou, vďaka ktorej zapadne prakticky do každej kuchyne. Vďaka jeho povrchu sa navyše môžete spoľahnúť na veľmi ľahkú údržbu. Tento drez skrátka spája príjemné s užitočným. 


Neodolateľný produkt Alveus Line 10 získate jednoducho na našich stránkach v sekcii nerezové! Teraz si môžete kúpiť ešte iné produkty z našej kategórie za najlepšie ceny. Nebojte sa, máme toho viac, preskúmajte u nás taky ďalšie preverené kúsky od dodávateľa Alveus. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Známa značka Alveus dlhodobo vyrába veľmi kvalitné výrobky. za mimoriadne nízku cenu.

Obľúbený a akčný produkt Alveus Line 10 od kvalitnej spoločnosti Alveus ľahko nájdete v aktuálnej ponuke skutočne výhodne. V akcii od 114,90 EUR.