ALVEUS Ciklo 20

Nerezový drez ALVEUS Ciklo 20:Kuchynský drez ALVEUS Ciklo 20 je ideálnou voľbou na modernizáciu starších liniek, ale je vhodný aj do úplne nových... viac informácií »
ALVEUS Ciklo 20
Značka: Alveus
51,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nerezový drez ALVEUS Ciklo 20:Kuchynský drez ALVEUS Ciklo 20 je ideálnou voľbou na modernizáciu starších liniek, ale je vhodný aj do úplne nových...

Nerezový drez ALVEUS Ciklo 20:Kuchynský drez ALVEUS Ciklo 20 je ideálnou voľbou na modernizáciu starších liniek, ale je vhodný aj do úplne nových kuchýň. Antikorový kuchynský drez sa vám zapáči odolnosťou voči korózii, vysokým teplotám a všeobecne odolnosťou voči nárazom. V tomto prípade ide o klasický jednodrez s jedinou hlavnou vaňou. Veľmi praktickou stránkou drezu je odkvapkávacia plocha na odložený riad, pretože nie všetko strčíte do umývačky. Montáž drezu ALVEUS je tzv. horná, na kuchynskú linku sa vkladá zvrchu a po inštalácii bude mať ľahko vystúpené okraje. Základné parametre nerezového drezu ALVEUS Ciklo 20 Farba drezu do kuchyne ALVEUS: antikorová Antikorový kuchynský drez skvele padne do kuchynskej linky S vlastným odkvapkávačom na strane Ukladá sa na vrchnú stranu kuchynskej linky Má výpust, ktorý je sitkový Šírka materiálu drezu do kuchyne: 0,8 mm Vo vnútri balenia je tiež sifón


Akčný a v zľave produkt máte možnosť zohnať ľahko na stránkach v rubrike nerezové! Mrknite na ostatné výrobky v spomínanej rubrike za internetové ceny! U zákazníkov obľúbený výrobca Alveus poskytuje top produkty.. Možno hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac! Preskúmajte u nás tiež ďalší tovar od značky Alveus. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny a obľúbený kus ALVEUS Ciklo 20 od nášho známeho výrobcu Alveus môžete pohodlne získať v súčasnosti so zľavou. Ceny už od 51,90 EUR.